Державне утворення Ізраїль проти внесення палестинської спадщини до ЮНЕСКО

СВІТ
11 вересня, 20:21
Державне утворення Ізраїль проти внесення палестинської спадщини до ЮНЕСКО
Фото: Deutsche Welle

Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.

Яскравим свідченням є спроби ізраїльських урядовців завадити внесенню до культурної спадщини ЮНЕСКО міста Єрихон, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Associated Press".

Задля цього делегація чиновників із Тель-Авіва та Єрусалима вперше на вищому державному рівні офіційно відвідала Саудівську Аравію, де триває засідання Комітету вказаного профільного підрозділу ООН.

Прикметно, але Ізраїль, який самочинно припинив членство в ЮНЕСКО у 2019 році (оскільки вважає цю організацію упередженою з політичних мотивів – прим. ред.), нині свідомо бере участь у робочій нараді як спостерігач.

«В Ер-Ріяді перебувають дипломати цієї країни, представники міністерства освіти, а також глава Управління у справах старожитностей. На зустрічі делегація має намір виступити проти планів включення Єрихону до національного палестинського списку об'єктів Всесвітньої культурно-історичної спадщини», – заявили наші західні колеги-журналісти.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", чинний міністр фінансів державного утворення Ізраїлю заморозив кошти на освітні програми для палестинців, яких відверто зневажає.

Читайте також:
Світ
Турецький лідер виступив із щорічним посланням до парламенту країни. З високої трибуни Реджеп Тайїп Ердоган засудив Біньяміна Нетаньягу.
29 листопада, 12:55
Економіка
Суспільство Турецької республіки виявилося дійсно солідарним із пригнобленими палестинцями. Сіоністи оголосили про «неминучу помсту».
27 листопада, 10:09
Світ
Екоактивістка Ґрета Тунберг знову виступила проти Ізраїлю та закликала "роздавити сіонізм". Акція відбулася у Швеції.
27 листопада, 06:45
Світ
Серед країн, що підтримали резолюцію, — Україна, Франція, Польща, Литва, Естонія, Німеччина, Іспанія та інші. Проти: США і ще 6 країн.
12 листопада, 20:00
Світ
В Ер-Ріяді відбулася зустріч голів країн-учасниць Організації ісламського співробітництва і Ліги арабських держав. Головна тема — Палестина.
12 листопада, 10:36
Війна
Вдруге за місяць американці завдали вогневого удару по базах, що належать Корпусу вартових ісламської революції. Іранський режим мовчить.
09 листопада, 09:51