Держканал FREEДОМ провадить деукраїнізацію

ПОЛІТИКА
15 липня, 19:01
Держканал FREEДОМ провадить деукраїнізацію
Фото: YouTube

Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.

На цьому наполягають наші колеги з видання "Главком", привівши як доказ скандальний виступ російського публіциста-українофоба Дмітрія Бикова на загальнонаціональному марафоні.

Цього одіозного ліберала-імперця запросили на телеканал "FreeДом", де він висловив переконання, що росіянам не потрібно каятися через війну проти України, а українські націоналісти, за його словами, – "дýрні".

До всього громадянин країни-агресорки, який чомусь там давно не живе, ствердно зазначив з блакитних екранів, що "нервове життя" у сьогоднішній Україні "активізує різного роду дурнів".

«В Україні виявилось досить мало людей, які займають позицію, що "хороший москаль – мертвий москаль". Я зараз намагаюся перекладати вірш одного українського поета, мого друга. А він мені каже: "Для кого ви будете його перекладати"? А я кажу, що для себе. Не хвилюйтеся, є для кого. Кажуть, вам треба не перекладати зараз, а каятися. Я якось розберуся, що мені треба. Ні вказівок Путіна, ні вказівок укронаціоналістів я абсолютно не збираюся слухатися. Кожна нація має право на своїх дурнів. І я абсолютно готовий до того, що нервове життя у сьогоднішній Україні активізує цих дурнів», – висловився Дмітрій Биков.

Окремо слід додати, цей українофоб переконаний, що "люди культури" не повинні конфліктувати через війну, бо нібито "одне одного зрозуміють", а тому "конфлікт треба завершувати", не уточнивши яким чином і на чиїх умовах.

За відомості наших колег, Дмітрія Бикова запросив в Україну голова правління Одеської кіностудії Андрій Осіпов, а по приїзду в Київ росіянин почав співати в унісон з Олексієм Арестовичем про потреби відновити СССР і "солодке життя у совку", чого українці не допустять.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", олігарх Рінат Ахметов виходить із медіасфери руками його інвесткомпанії "SCM", а медіагрупа "Україна" відмовляється від ліцензій на користь держави.

Держканал FREEДОМ провадить деукраїнізацію_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.
04 жовтня, 18:36
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30