Держслужба статистики показала на скільки зросли продуктові ціни

ЕКОНОМІКА
20 вересня, 07:42
Держслужба статистики показала на скільки зросли продуктові ціни

Воєнне вторгнення і повномасштабна агресія РФ істотно вплинула на споживчий ринок України, курс гривні, рівень інфляції та попит громадян.

Про це свідчать відомості, підготовлені та оприлюднені фахівцями на офіційному сайті Державної служби статистики, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, за 8 місяців поточного року ціни на харчові продукти в Україні зросли, у середньому, на 25%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; найбільше – фрукти та овочі.

Водночас, за підрахунками вітчизняних статистів, станом на вересень найбільше здорожчали фрукти (60%), овочі (58,5%), риба (33%), хліб (майже 30%) і цукор (28%).

У відомстві зауважують, що єдиним продуктом, що який досі коштує дешевше, аніж торік у грудні, – це яйця (-17%), як курячі, так і інших видів птиці.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.

Читайте також:
Опінії
Якою зброєю атакували Чорноморський флот?
01 листопада, 14:35
Виміри
Ініційований редакцією "Останнього Бастіону" Закон про Національну Державу визначає Україну як національну державу Українського Народу
28 червня, 09:15
Війна
Командир ДУК "Правий сектор" Андрій Стемпіцький: "перевірив роботу найвмотивованішого блокпосту."
22 квітня, 14:06
Світ
Туреччина буде дотримуватись конвенції Монтре
10 квітня, 19:45
Війна
Оперативна інформація Генштабу ЗСУ
01 березня, 14:25
Політика
Суд над Петром Порошенком, поглиблення економічної кризи в Україні
23 січня, 20:50