Держслужба статистики показала на скільки зросли продуктові ціни

ЕКОНОМІКА
20.09.2022, 07:42
Держслужба статистики показала на скільки зросли продуктові ціни

Воєнне вторгнення і повномасштабна агресія РФ істотно вплинула на споживчий ринок України, курс гривні, рівень інфляції та попит громадян.

Про це свідчать відомості, підготовлені та оприлюднені фахівцями на офіційному сайті Державної служби статистики, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, за 8 місяців поточного року ціни на харчові продукти в Україні зросли, у середньому, на 25%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; найбільше – фрукти та овочі.

Водночас, за підрахунками вітчизняних статистів, станом на вересень найбільше здорожчали фрукти (60%), овочі (58,5%), риба (33%), хліб (майже 30%) і цукор (28%).

У відомстві зауважують, що єдиним продуктом, що який досі коштує дешевше, аніж торік у грудні, – це яйця (-17%), як курячі, так і інших видів птиці.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.

Читайте також:
Історія
Історичну гору Лисківка у селі Буша, що на Вінниччині, продали на аукціоні для видобутку надр.
08 квітня, 15:02
Історія
Що ховає нащадок останнього гетьмана України? Як хлопці, що були пастушками зробили шалену кар’єру та пробилися до влади?
30 березня, 17:42
Війна
«Все те добре, що добре для блага, сили й розвитку нашої нації; все те зле, що цю силу й розвиток послаблює».
20 березня, 15:35
Позиція
Вони просто хочуть, як вампіри, випити останню кров з країни, яка вже майже впала, знекровлена.
10 лютого, 16:28
Політика
Європейські та американські засоби масової (дез)інформації наситилися українськими джерелами. «Інсайдери» Банкової лякають катастрофою.
06 лютого, 21:47
Економіка
«Слуги неукраїнського народу» не працюють на перемогу і відновлення, їхня мета — руїна. Ось, чому Банкова атакує незалежний бізнес.
29 січня, 08:34