Держстат засекретив дані щодо причин смерті під час карантину

ПОЛІТИКА
20 травня, 15:22
Держстат засекретив дані щодо причин смерті під час карантину
Фото: radiotrek.rv.ua

У порівнянні з минулим роком смертність, в цілому, навіть скоротилася.

Відділи реєстрації припинили надання інформації, посилаючись на постанову уряду.
Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України припинили надання територіальними органами Держстату других примірників актових записів цивільного стану та документів, що засвідчують випадки смерті.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Державної служби статистики.

«У повному обсязі статистична інформація щодо кількості померлих за причинами смерті, починаючи з даних за січень-березень 2020 року, буде сформована та оприлюднена після закінчення карантину й отримання територіальними органами Держстату від відповідних відділів реєстрації других примірників актових записів цивільного стану та документів, що засвідчують випадки смерті», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається в повідомленні, відділи реєстрації тимчасово зупинили надання інформації з урахуванням постанови Кабінету міністрів від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Отже, Держстат не оприлюднив заплановані раніше на сьогодні дані щодо причин смерті за березень. Там також поінформували, що усі дані щодо причин смерті будуть оприлюднені після закінчення карантину.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, всього з початку року в Україні померло 149 064 осіб, у тому числі в березні - 48 326 осіб. У порівнянні з минулим роком смертність навіть скоротилася.

Читайте також:
Середня зарплата знизилася майже на 10 %.
28 травня, 16:48
У відомстві також інформують, що дозвіл на проведення масових заходів, концертів тощо найближчим часом не передбачається.
25 травня, 15:00
Найбільше випадків короновірусної хвороби зафіксовано в Чернівецькій області.
24 травня, 10:08
У Європі Україна посіла останнє місце.
28 березня, 08:03
У світі підтверджено 294 110 випадків зараження коронавірусом.
23 березня, 13:00
У міністра охорони здоров'я ще є Range Rover, а на дружину оформлені кілька видів бізнесу в аграрній, медичній та інших галузях.
вчора, 14:46