Деспотична російська імперія ніколи не стане демократичною російською республікою

ПОЛІТИКА
31.10.2022, 20:07
Деспотична російська імперія ніколи не стане демократичною російською республікою
Фото: Останній Бастіон

Навіть коли путінський режим обезголовлять і труп бункерного діда покажуть світові, ресурсна федерація московія спробує зберегти status quo.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив карельський регіоналіст і політичний емігрант Вадім Штепа, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що "колективний Путін" поглинув навіть колись пасивних до реальної політичної боротьби соратників Алєксєя Навального, котрі відверто проти дезінтеграції та деімперіалізації РФ.

«Моя версія всієї цієї історії гризні павуків у банці така – росія, як гігантська країна від Балтики до Тихого океану – не може стати республікою. Як тільки вона перетворюється на республіку – то негайно розвалюється! Це показали події після лютого 1917 року або в епоху совєцької перебудови. Відтак навальністські мрії про "прекрасну росію майбутнього" не мають під собою жодного ґрунту. Сам Навальний, як і достоту його прибічники воліють здійснити заміну режиму, коли одного монарха (кровожерливого деспота) змінюють на іншого (показово ліберального на зовні). Республіки на цьому просторі можливі лише за умови цілковитого розпаду імперії», – наголосив Вадім Штепа.

Фактично, карельський регіоналіст і політемігрант підтвердив давно відому істину про те, що росія не має існувати як наддержава, а особливо їй давно слід вкоротити територій, які по праву належать сусіднім країнам і десятиліттями уярмленим корінним народам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські ґебісти намагаються довічно ув'язнити сибірського самостійника, який має проукраїнські та антивоєнні погляди.

Читайте також:
Війна
Рух опору окупації остаточно вийшов за межі України та охопив безпосередньо внутрішні регіони ресурсної федерації московії.
04 травня, 21:40
Війна
Поки Владімір Путін розповідає, що РФ ось-ось зробить великий науковий стрибок, самі дослідники налякані наслідками агресії проти України.
10 квітня, 20:24
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17