Деспотична російська імперія ніколи не стане демократичною російською республікою

ПОЛІТИКА
31.10.2022, 20:07
Деспотична російська імперія ніколи не стане демократичною російською республікою
Фото: Останній Бастіон

Навіть коли путінський режим обезголовлять і труп бункерного діда покажуть світові, ресурсна федерація московія спробує зберегти status quo.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив карельський регіоналіст і політичний емігрант Вадім Штепа, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що "колективний Путін" поглинув навіть колись пасивних до реальної політичної боротьби соратників Алєксєя Навального, котрі відверто проти дезінтеграції та деімперіалізації РФ.

«Моя версія всієї цієї історії гризні павуків у банці така – росія, як гігантська країна від Балтики до Тихого океану – не може стати республікою. Як тільки вона перетворюється на республіку – то негайно розвалюється! Це показали події після лютого 1917 року або в епоху совєцької перебудови. Відтак навальністські мрії про "прекрасну росію майбутнього" не мають під собою жодного ґрунту. Сам Навальний, як і достоту його прибічники воліють здійснити заміну режиму, коли одного монарха (кровожерливого деспота) змінюють на іншого (показово ліберального на зовні). Республіки на цьому просторі можливі лише за умови цілковитого розпаду імперії», – наголосив Вадім Штепа.

Фактично, карельський регіоналіст і політемігрант підтвердив давно відому істину про те, що росія не має існувати як наддержава, а особливо їй давно слід вкоротити територій, які по праву належать сусіднім країнам і десятиліттями уярмленим корінним народам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські ґебісти намагаються довічно ув'язнити сибірського самостійника, який має проукраїнські та антивоєнні погляди.

Читайте також:
Політика
Несподівані кадрові зміни у московських бункерах мають на меті зацементувати трон царя-чекіста. Проте не все так добре, як певен путін.
02 червня, 17:20
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00