Російські ґебісти намагаються довічно ув'язнити сибірського самостійника

КРИМІНАЛ
28.10.2022, 18:09
Російські ґебісти намагаються довічно ув'язнити сибірського самостійника
Фото: Останній Бастіон

На московії немає місця справжнім борцям за свободу, адже кремлівські каральні служби та правопохоронні органи одразу їх заґратовують.

Свідченням цього є абсолютно сфальсифікована та сфабрикована путінським режимом справа сибірського самостійника з проукраїнськими поглядами Ігоря Кузнєцова.

Таку інформацію безпосередньо надав кореспонденту медіаагенції "Останній Бастіон" однодумець і соратник із руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

Як з'ясувалося, Головне слідче управління Слідчого комітету ресурсної федерації московії у Сибірському федеральному окрузі висунуло Ігорю Кузнєцову нове серйозне звинувачення.

«На тлі воєнних поразок в Україні чекісти взялися репресувати поодиноких інакодумців. Прямо зараз Ігоря катують в одній із в'язниць Підмосков'я, якщо точніше – у карцері. Я тримаю зв'язок із ним через нашого спільного адвоката, який допомагав мені виїхати до Фінляндії, коли мене переслідували у РФ. Слідчий комітет звинуватив його у порушенні частини 1.1 статті 212 Карного кодексу росії, "шиють" залучення групи осіб до організації масових заворушень, а також порушенні частини 2 статті 282, тобто вчинення дій, спрямованих на розпалювання ненависті та ворожнечі до будь-якої соціальної групи.

Але це ще не все! Управління Федеральної служби безпеки у Москві та Московській області вимагають від суду ув'язнити Ігоря на не менш як 25 років за сфабрикованою справою в організації "екстремістського угруповання", яке нібито вербувало добровольців для відрядження в Україну. Я знаю Ігоря давно, він нічого подібного не робив, адже має пацифістські погляди. Певно, його хочуть доконати психологічним тиском і примусити вчинити самогубство за ґратами. Для чекістів такі як він – небезпечна особа, каталізатор вуличних заворушень не зазомбованих громадян», – прокоментував ситуацію Андрєй Романов.

Водночас уточнимо, що сибірський самостійник Ігорь Кузнєцов уже рік перебуває у катівнях московії, спочатку його кинули до Томської обласної колонії, а тепер він  перебуває у нелюдських умовах СІЗО №5 міста Москва, де спілкування з зовнішнім світом обмежено кількома хвилинами розмови з адвокатом.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", колонізовані та десятиліттями уярмленні московитами корінні народи Надволжя потроху починають боротися за власне життя та свободу.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
вчора, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48