Лубенські комунальники «звільняють» вулиці міста від дерев

ПОЛТАВА
12 лютого, 19:21
Лубенські комунальники «звільняють» вулиці міста від дерев
Фото: Останній Бастіон

Замість наведення ладу у громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі Лубен.

Показовий тому приклад вирубка здорових дерев перед фасадом Лубенського фінансово-економічного коледжу. Комунальники отримали наказ «прорідити» рослинність, але, як виявили містяни, перестаралися заради виконання плану.

Самі ж лубенці у соціальних мережах нарікають на багаторічні пошесті, коли під ніж ідуть не сухі чи відмерлі через різні хвороби дерева, а якраз ті, котрі не мають ушкоджень і не становлять небезпеки. Тобто, фактично, комунальники знищують «легені міста», не висаджуючи при цьому молоді дерева.

«Я мешкаю неподалік коледжу. Скажу, що подібні дії тягнуть на диверсію чи саботаж. І за це ніхто не понесе ніякої відповідальності», — скаржиться мешканка Лубен Софія Серченко.

«У нашому місті є цілий коледж, який навчає поводженню з деревами! Невже не можна навчити, як потрібно обпилювати чи може вони правильно обпиляні? Комунальники мають відповісти за це шкідництво», — слушно зазначає лубенець Андріян Сударченко.

«Це якась пошесть у Лубнах. Військове містечко біля магазину «Піраміда» — вирізали хороші, здорові, без пошкоджень дерева. І все нормально як треба. Знищують захист і легені міста», — також обурюється ситуацією жителька Лубен Наталя Петриченко.

Вочевидь, для міської влади та лубенських комунальників «правильно обпиляними» вважаються лише ті рослини, що «під нуль», себто до коріння. Спиляти дерево просто, а посадити та виростити нове — ні, хоча бюджетні кошти на цю справу чиновники витрачають чималі.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як вирубка дерев для лубенських комунальників стала звичною прибутковою справою. Куди та для кого потім передається деревина влада громади досі зберігає під грифом «таємно».

Читайте також:
Політика
На жаль, росію неможливо зрозуміти та знайти на неї управу, не врахувавши, що головною її сутнісною рисою є гібридність. Так уже склалося.
22 березня, 07:12
Історія
Часи минають, держави міняються, але ворог зі Сходу лишається таким, яким його породили азійські кочовики ще за пізнього Середньовіччя...
14 березня, 20:25
Війна
Росіяни намагаються забити останній гвіздок у труну української науки та культури. Для цього у них є ракети, дрони, снаряди та інша зброя.
14 березня, 13:48
Світ
Попервах авіаційні та артилерійські удари завдавалися бойовиками ЦАХАЛ по житловій забудові. Тепер настала черга культових споруд.
09 січня, 19:54
Війна
Як і за часів більшовицької навали, Україну спустошують чужинці. Загарбники вивозять усе, що вважають придатним для користування.
24.12.2023, 10:26
Війна
Міністр оборони держави Ізраїль призначив скандального 66-річного Аміда Еяла Каріма духовним наставником армії. Рабин благословляє ґвалт.
05.12.2023, 08:27