Диктатор путін спробує вдарити по НАТО

ВІЙНА
21 лютого, 19:22
Диктатор путін спробує вдарити по НАТО
Фото: Yigal Levin

Після загарбання Авдіївки кремлівський бункерний дід став окрилений тріумфом. Він певен, що ніхто не завадить дійти його орді до Берліна.

Таку думку висловив військовий аналітик і офіцер Армії оборони Ізраїлю Іґаль Лєвін, попереджаючи, путін знову підіймає ставки. Торік Бахмут, а нині Авдіївка — частинки переможного ланцюга, яким диктатор обплутує росіян і довірливих споживачів пропаганди.

Для Кремля важливо спонукати західних партнерів України зменшити надання допомоги (військової, гуманітарної фінансової) або ж узагалі «відмовитися від цього тягаря», яким із радістю готова підхопити Москва. Ситуація насправді загрозлива для всієї Європи.

«Просто зафіксуймо очевидні речі: путін зараз почувається тріумфатором — Авдіївка захоплена, як раніше Бахмут. Так, ціна висока, але це для нас у нашому розумінні; для нього це взагалі не ціна — пил. Євгєній Прігожин і Алєксєй Навальний убиті, тож путін демонструє своїм (вбивством «кухаря») і світові (вбивством опозиційного політв'язня), насамперед «Великій сімці», що він — єдиний господар поточного становища.

Хоча росія цим нагадує Іран: так, земля іноді горить, мало не під ногами; так, санкції діють; і ще купа неприємних моментів, але найголовніше не це. Головне, що вертикаль влади жива, армія лояльна, як і силовий апарат. Решта — це пил, який не шкода вивітрити за парканом НАТО.

Тому я не маю жодних сумнівів, що незабаром росія спробує нові, не типові ходи, а також, напевно, спробує «на зуб» НАТО. Особливо перед самими виборами у США.Неодмінно буде якась провокація. Скажімо, найманці, озброєні дикі гуси десь на фермах між Литвою та Польщею, взагалі будь-що. А коли Захід його запитає, що це було? То путін знизить плечима і відповість: якісь україно-бандерівські найманці.

Навоювалися в Україні, тож тепер росіяни полізуть до вас. Не подобається? Ну, тоді припиніть підтримувати Україну і дайте нам закінчити цю війну, якщо не хочете, щоб усі ці незрозумілі озброєні люди до вас лізли. Це типовий почерк Кремля, і я впевнений, що вони спробують вдарити НАТО, акуратно, а затим подивляться на реакцію», — спрогнозував Іґаль Лєвін.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Східний фланг Північноатлантичного альянсу вважається добре захищеним від удару росії. Значну роль у цій обороні відведено Фінляндії.

Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26