Директор «Сбербанка»: російська економіка переходить на юань

ЕКОНОМІКА
23.05.2023, 20:49
Директор «Сбербанка»: російська економіка переходить на юань
Фото: Google

Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.

Яскравим свідченням є переорієнтація російської економіки з євро і долару на юань, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяву голови "Сбербанка" Гєрмана Грєфа.

За його словами, фінансова система країни-агресорки відчула на собі тягар західних санкційних обмежень, тому Москва вирішила знайти порятунок у "надійних обіймах" дружнього Пекіна.

«Ми дуже задоволені тим, що частка юаня у торговельних операціях між КНР та РФ зросла з 2% до 18% в експорті з 5% до 27% в імпорті. Я переконаний, ці показники зростатимуть і надалі, покращуючи обопільну динаміку економічних зв'язків наших країн. Цьогоріч ми очікуємо десятикратне зростання кількості операцій в юані в порівнянні із минулим роком», – відзвітував перед китайським сюзереном московитський васал.

Окремо Гєрман Грєф пояснив, що Росія "сильно образилася" на Європу та Америку через "невиправдані" санкції, але, на його думку, цього слід було очікувати, адже для Москви східний напрям нібито є стратегічно важливішим, ніж західний.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що станом накінець травня 2023 року економіка РФ перебуває у вільному падінні, до дна ще далеко.

Читайте також:
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38