Директор «Сбербанка»: російська економіка переходить на юань

ЕКОНОМІКА
23 травня, 20:49
Директор «Сбербанка»: російська економіка переходить на юань
Фото: Google

Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.

Яскравим свідченням є переорієнтація російської економіки з євро і долару на юань, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяву голови "Сбербанка" Гєрмана Грєфа.

За його словами, фінансова система країни-агресорки відчула на собі тягар західних санкційних обмежень, тому Москва вирішила знайти порятунок у "надійних обіймах" дружнього Пекіна.

«Ми дуже задоволені тим, що частка юаня у торговельних операціях між КНР та РФ зросла з 2% до 18% в експорті з 5% до 27% в імпорті. Я переконаний, ці показники зростатимуть і надалі, покращуючи обопільну динаміку економічних зв'язків наших країн. Цьогоріч ми очікуємо десятикратне зростання кількості операцій в юані в порівнянні із минулим роком», – відзвітував перед китайським сюзереном московитський васал.

Окремо Гєрман Грєф пояснив, що Росія "сильно образилася" на Європу та Америку через "невиправдані" санкції, але, на його думку, цього слід було очікувати, адже для Москви східний напрям нібито є стратегічно важливішим, ніж західний.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що станом накінець травня 2023 року економіка РФ перебуває у вільному падінні, до дна ще далеко.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04 вересня, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23