Діти у зоні ризику другої хвилі COVID-19, — британські вчені

14 листопада, 21:12
Діти у зоні ризику другої хвилі COVID-19, — британські вчені
Фото: The Conversation

Лікарі почали фіксувати збільшення кількості заражень коронавірусом серед дітей шкільного віку.

Про це йдеться у досліджені британських науковців, основні тези якого оприлюднила аґенція "BBC".

Урядові фахівці у сфері охорони здоров'я та медицини зазначають, що підставою для таких невтішних висновків є осіннє зростання хворих на COVID-19 із-поміж школярів Великої Британії.

«Нас турбує значна кількість дітей, які мають позитивні результати, після проведених лабораторних аналогів. Рахунок йде на десятки тисяч хворих. Між тим роль малечі віком до 13-16 років у процесі передачі коронавірусу досі лишається відкритим питанням для вірусологів», — йдеться у дослідженні.

Фактично, діти стають найбільш уразливою групою другої хвилі COVID-19, хоча у більшості з них, за словами науковців, хвороба протікає без явних симптомів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американські вчені встановили — вагітні жінки також знаходяться в зоні підвищеного ризику у разі зараження коронавірусною інфекцією.

Читайте також:
Масові святкування Різдва і Нового року на вулиці з дотриманням соціальної дистанції можуть зменшити рівень захворюваності коронавірусом.
14:53
«Останній Бастіон» проаналізував дві справи, які розглядали в Полтаві стосовно порушників карантину.
18 листопада, 12:47
Збільшення кількості заражених на коронавірус осіб в Естонії спричинена завезенням інфекції з-за кордону.
16 листопада, 14:19
Звідки братимуть кошти — наразі невідомо.
13 листопада, 14:08
Міністерство охорони здоров'я, на тлі збільшення кількості заражень, по-новому інформує громадян щодо боротьби з COVID-19.
10 листопада, 08:59
Американські вчені встановили, що вагітні жінки знаходяться в зоні підвищеного ризику у разі зараження коронавірусною інфекцією.
03 листопада, 11:24