Для чого рф представляє війну проти України як загрозу внутрішній безпеці?

04 лютого, 11:34
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

російські чиновники продовжують маніпулювати законом

У рф чиновники намагаються представити війну в Україні загрозою внутрішній безпеці для росіян. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Для чого рф представляє війну проти України як загрозу внутрішній безпеці?_1

На думку американських аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), російська влада використовує продовження режиму «терористичного рівня» для посилення правоохоронних заходів у країні.

«Посадовці рф продовжують впроваджувати інформаційну операцію про те, що війна в Україні є прямою загрозою російській безпеці за допомогою законодавчих маніпуляцій. Брянська і Курська області оголосили 3 лютого, що вони продовжують жовтий рівень терористичної загрози на невизначений термін у зв'язку з необхідністю посилення заходів з охорони та оборони російської території», – йдеться у звіті експертів.

У звіті також вказують, що володимир путін 31 січня підписав указ, який спрощує процес запровадження оповіщення про терористичні загрози та дозволяє регіонам, віднесеним до «жовтого рівня» терористичної загрози на невизначений термін запроваджувати підвищений терористичний рівень.

«Чиновники цих областей таким чином намагаються використати новий режим «терористичного рівня» для посилення правоохоронних заходів, щоб придушити внутрішнє інакомислення, частково представити війну в Україні як пряму загрозу внутрішній безпеці та створити подальшу підтримку бойових дій серед населення рф», ‒ додали експерти.

Ключові висновки ISW:

  • 3 лютого адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на $2,2 млрд
  • путін продовжив кампанію проти окремих опозиційних голосів у внутрішньому інформаційному просторі рф.
  • російські війська продовжували наступ на лінії Сватове-Кремінна з посиленням бойових дій у районі Кремінної.
  • російські війська продовжували наступальні дії навколо Бахмута.
  • російські війська не зробили жодних підтверджених територіальних здобутків на півдні України.
  • Повідомляється, що західні офіційні особи підрахували, що російські війська зазнали майже 200 000 втрат під час війни в Україні.
  • Чиновники рф продовжують покладатися на організовані урядом неурядові організації, які діють на окупованих територіях, щоб створити вигляд підтримки російської окупації з боку населення.
Читайте також:
Політика
Станом на сьогодні ситуація у нашому географічному регіоні склалася так, що Україна має реагувати дзеркально. На нашому боці сила і правда.
вчора, 18:25
Війна
Війна, вже майже 100 років, це не тільки безпосередньо бої. Війна вже майже 100 років це ще й інформаційний фронт.
31 травня, 17:26
Війна
РФ завалиться всередину себе, породивши не менше десятка мінідержав. Їхні потенційні лідери можуть ворогувати один з одним ядерною зброєю.
26 травня, 21:21
Політика
Історично наболіле в Європі питання політичні популісти натягують дуже не фахово на буденність. З позиції науки це виглядає кумедно.
19 травня, 16:29
Війна
А от хто ж тужить, зрозуміло, що Кремль. Бо його знов опустили, причому двічі за тиждень...
07 травня, 21:08
Війна
Під приводом удару по Кремлю путінський режим може розв'язати собі руки з приводу використання по території України тактичних ядерних ракет.
03 травня, 18:25