Для чого рф представляє війну проти України як загрозу внутрішній безпеці?

04.02.2023, 11:34
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

російські чиновники продовжують маніпулювати законом

У рф чиновники намагаються представити війну в Україні загрозою внутрішній безпеці для росіян. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Для чого рф представляє війну проти України як загрозу внутрішній безпеці?_1

На думку американських аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), російська влада використовує продовження режиму «терористичного рівня» для посилення правоохоронних заходів у країні.

«Посадовці рф продовжують впроваджувати інформаційну операцію про те, що війна в Україні є прямою загрозою російській безпеці за допомогою законодавчих маніпуляцій. Брянська і Курська області оголосили 3 лютого, що вони продовжують жовтий рівень терористичної загрози на невизначений термін у зв'язку з необхідністю посилення заходів з охорони та оборони російської території», – йдеться у звіті експертів.

У звіті також вказують, що володимир путін 31 січня підписав указ, який спрощує процес запровадження оповіщення про терористичні загрози та дозволяє регіонам, віднесеним до «жовтого рівня» терористичної загрози на невизначений термін запроваджувати підвищений терористичний рівень.

«Чиновники цих областей таким чином намагаються використати новий режим «терористичного рівня» для посилення правоохоронних заходів, щоб придушити внутрішнє інакомислення, частково представити війну в Україні як пряму загрозу внутрішній безпеці та створити подальшу підтримку бойових дій серед населення рф», ‒ додали експерти.

Ключові висновки ISW:

  • 3 лютого адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на $2,2 млрд
  • путін продовжив кампанію проти окремих опозиційних голосів у внутрішньому інформаційному просторі рф.
  • російські війська продовжували наступ на лінії Сватове-Кремінна з посиленням бойових дій у районі Кремінної.
  • російські війська продовжували наступальні дії навколо Бахмута.
  • російські війська не зробили жодних підтверджених територіальних здобутків на півдні України.
  • Повідомляється, що західні офіційні особи підрахували, що російські війська зазнали майже 200 000 втрат під час війни в Україні.
  • Чиновники рф продовжують покладатися на організовані урядом неурядові організації, які діють на окупованих територіях, щоб створити вигляд підтримки російської окупації з боку населення.
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Таке враження, що США повернулися у світ Білла Клінтона з єльцинською росією і місією МВФ у Москві.
вчора, 07:25
Війна
Щонайменше 6,5 мільйона українців виїхали за кордон. Довгостроковий вплив цієї війни відчуватиметься поколіннями.
22 лютого, 17:35
Війна
Нині панує думка, що Джозеф Байден і Дональд Трамп — протилежності у питанні України. Але чи так це, як видається на перший погляд?
22 лютого, 07:18
Політика
Прикрі демографічні перспективи України: на 10 чоловіків — 9 жінок. І то, це у кращому випадку, якщо війна завершиться у найближчий рік-два.
21 лютого, 13:44
Політика
Наразі дуже багато факторів свідчать про те, що переговори між Україною та РФ... можливі! Але в осяжній часовій перспективі.
18 лютого, 16:39
Світ
Міць Америки залишається вирішальною для міжнародної стабільності.
17 лютого, 16:25