Для нападу на Україну Путіну знадобиться 500 тис. солдатів, – представник Пентаґону

СВІТ
05.02.2022, 08:01
Для нападу на Україну Путіну знадобиться 500 тис. солдатів, – представник Пентаґону
Фото: Google

Воєнний стратег і радник експрезидента Рональда Рейґана Едвард Люттвак назвав орієнтовну кількість військ РФ, необхідних для вторгнення.

Свої міркування авторитетний аналітик із міністерства оборони США оприлюднив на власній сторінці у Twitter, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами Едварда Люттвака, путінському режиму необхідно мати у боєготовності щонайменше півмільйона особового складу збройних сил РФ для широкомасштабного нападу та окупації хоча б половини України.

«А тим часом західні спецслужби в істериці: завтра на Україну нападуть! Тільки дурень вдирається до найбільшої країни Європи з менш ніж 500 000 солдатів у війську. Це ж самогубство. І Путін, зауважу, не дурень, аби робити подібний крок», – зазначає радник експрезидента Рейґана.

При цьому Люттвак вважає, що РФ має грізнішу зброю – постачання газу (точніше, навпаки: зменшення обсягів чи повна зупинка експорту блакитного палива до Європи – прим. ред.).

Один із провідних сучасних американських воєнних стратегів додає, що путінська Московія не має і через демографічну кризу не матиме вказаної кількості військ для вторгнення в Україну, попри постійну гру м'язами й бронетехнікою поруч із її державним кордоном.

Фактично, допустимий максимум особового складу ЗС РФ, на переконання Люттвака, – це 300 тисяч армійців (включно з МВС, спецслужбами та резервістами – прим. ред.), зібраних з усієї країни, що відразу оголить всі інші округи й дозволить потенційним противникам скористатися ситуацією.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", для розгортання великої війни в Україні кремлівському "бункерному щуру" бракує впевненості в його перемозі.

Читайте також:
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53