Для нинішньої влади ворогом є не Росія, а опозиція, – політолог

28.11.2019, 11:33
Для нинішньої влади ворогом є не Росія, а опозиція, – політолог
Фото: УНІАН

Нинішня українська влада замість того, щоб боротися з тими, хто намагається окупувати нашу країну, здійснює репресії проти опозиції.

Нинішня українська влада замість того, щоб боротися з тими, хто намагається окупувати нашу країну, здійснює репресії проти опозиції.

Про це заявив політолог, юрист-міжнародник Андрій Смолій.

«Для української влади з'явився новий ворог, це не РФ як держава-агресор, не сепаратисти, не колишні регіонали, не люди які роками виводили кошти з української економіки». Натомість ворогом для влади, за словами Смолія, є «опозиціонери, волонтери, політики, які висловлюють іншу позицію».

«Навіть якщо Маруся Звіробій на думку когось некоректно виразилась, то саме її влада робить ворогом номером один. Тому ми бачимо, що у владі почались репресії проти інакодумства, проти тих людей, які висловлюють абсолютно іншу точку зору, люди, які щось роблять для своєї країни. Я це розцінюю як продовження політичного тиску і продовження нагнітання ситуації в державі, яка воює, вороги для української влади на жаль не ті, хто намагається окупувати нашу державу», – сказав політолог.

Нагадаємо, вранці 28 листопада детективи ДБР прийшли з обшуком до будинку волонтера Марусі Звіробій. Раніше Звіробій із депутатом Софією Фединою опублікували критичне щодо нинішньої влади відео. За фактом цього відео проти Федини та Звіробій була порушена кримінальна справа.

Читайте також:
Команда Зеленського намагається вивести свого шефа із зони відповідальності.
14 лютого, 11:39
Рейтинг довіри громадян України до Володимира Зеленського станом на кінець січня поточного року становить 49,4%.
03 лютого, 16:32
Журналісти «Останнього Бастіону» запитали полтавців, чи задоволені вони роботою нової влади.
21 січня, 15:55
Зеленський також пообіцяв ізраїльтянам замість українських героїв-націоналістів шукати інших героїв.
21 січня, 15:10
У Зеленського останнє звільнення бранців ОРДЛО назвали «найбільшим в історії України».
09 січня, 15:51
Від зміни доданків сума не змінюється, так і від того, хто керує державою з київської вулиці Банкова незмінною залишається теза про "безальтернативність Мінським домовленостям".
03.12.2019, 09:45