Для оборони України важливо втримати Авдіївку

ВІЙНА
05.11.2023, 13:00
Для оборони України важливо втримати Авдіївку
Фото: Facebook

Будь-який загарбаний росіянами населений пункт — це підживлення ворога. Так агресор живиться енергією, даючи пальне для своєї пропаганди.

Про це безпосередньо з Авдіївського напрямку Східного фронту повідомив народний депутат Верховної Ради 7-го і 8-го скликань, а нині військовослужбовець Єгор Фірсов. За його спостереженнями з передової, ворог нещадно суне на Авдіївку з півночі та півдня.

Тактична задача росіян на Авдіївському напрямку — взяти висоти, зокрема, терикон, який знаходиться прям поряд із коксохімічним заводом. Тактичний задум зрозумілий: ворог хоче поставити системи протитанкових керованих ракет та інші засоби, щоби прострілювати дороги та повністю контролювати логістику.

«Ворожі успіхи означають, що енергії в пропагандистських антенах, щоб робити посилений сигнал своєму стаду, буде достатньо ще десь на пів року. А це мотивація... Дивно, що закордонні специ, з їхнім досвідом та освітою, цього не розуміють.

У той час, коли це розуміє будь-хто на передовій. Авдіївку тримати дуже важко. Але її тримають. І для нас це боротьба не за гектари та кілометри руїн. Не політичні розміни. Для нас конче важливо — захистити своє. Щоб отримати енергію від того, що справедливість є, і підживити надію, що правда зрештою переможе.

Наша ж задача, дотягувати до ворога з нашого боку ударними дронами. Особливо там, де вони ховають техніку. Переважно за буграми, куди важко влучити снаряду, та є радіотіні для дрона. Але наші задумки та винаходи, дають можливість залітати, там де перепад висот дуже великий», — повідомив із фронту Єгор Фірсов.

Насамкінець зауважимо, що замість фотосесії в Авдіївці Володимиру Зеленському варто було б приїхати та подивитися стан організації оборони міста. Будувати рубежі разом із будівельною технікою слід було не тільки до 24 лютого 2022 року, але й після, бо це — стратегічний напрямок усієї нашої оборони.

Для оборони України важливо втримати Авдіївку_1
Читайте також:
Війна
В Інституті вивчення війни вважають, що Кремль спробував продемонструвати «силу» після критики параду 9 травня.
вчора, 12:06
Війна
Співзасновник DeepState Роман Погорілий заявив, що Покровськ і Мирноград повністю окуповані.
23 травня, 06:15
Війна
Аналітики стверджують, що путін не досяг головних цілей війни.
20 травня, 14:36
Війна
На півночі Покровська українські сили опинилися у так званій «кишені», яка поступово перетворюється на потенційну пастку.
19 травня, 14:17
Війна
Спецпідрозділ «Артан» Головного управління розвідки витіснив російських військових зі Степногірська у Запорізькій області.
18 травня, 13:58
Війна
Окупанти цього року захопили близько 220 кв. км, або всього 0,04% території України.
17 травня, 19:53