Для оборони України важливо втримати Авдіївку

ВІЙНА
05.11.2023, 13:00
Для оборони України важливо втримати Авдіївку
Фото: Facebook

Будь-який загарбаний росіянами населений пункт — це підживлення ворога. Так агресор живиться енергією, даючи пальне для своєї пропаганди.

Про це безпосередньо з Авдіївського напрямку Східного фронту повідомив народний депутат Верховної Ради 7-го і 8-го скликань, а нині військовослужбовець Єгор Фірсов. За його спостереженнями з передової, ворог нещадно суне на Авдіївку з півночі та півдня.

Тактична задача росіян на Авдіївському напрямку — взяти висоти, зокрема, терикон, який знаходиться прям поряд із коксохімічним заводом. Тактичний задум зрозумілий: ворог хоче поставити системи протитанкових керованих ракет та інші засоби, щоби прострілювати дороги та повністю контролювати логістику.

«Ворожі успіхи означають, що енергії в пропагандистських антенах, щоб робити посилений сигнал своєму стаду, буде достатньо ще десь на пів року. А це мотивація... Дивно, що закордонні специ, з їхнім досвідом та освітою, цього не розуміють.

У той час, коли це розуміє будь-хто на передовій. Авдіївку тримати дуже важко. Але її тримають. І для нас це боротьба не за гектари та кілометри руїн. Не політичні розміни. Для нас конче важливо — захистити своє. Щоб отримати енергію від того, що справедливість є, і підживити надію, що правда зрештою переможе.

Наша ж задача, дотягувати до ворога з нашого боку ударними дронами. Особливо там, де вони ховають техніку. Переважно за буграми, куди важко влучити снаряду, та є радіотіні для дрона. Але наші задумки та винаходи, дають можливість залітати, там де перепад висот дуже великий», — повідомив із фронту Єгор Фірсов.

Насамкінець зауважимо, що замість фотосесії в Авдіївці Володимиру Зеленському варто було б приїхати та подивитися стан організації оборони міста. Будувати рубежі разом із будівельною технікою слід було не тільки до 24 лютого 2022 року, але й після, бо це — стратегічний напрямок усієї нашої оборони.

Для оборони України важливо втримати Авдіївку_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04