Для перевезення російського війська використовують цивільні літаки

ВІЙНА
13.11.2023, 20:23
Для перевезення російського війська використовують цивільні літаки
Фото: Google

Авіакомпанія «I Fly» виконує рейси для міністерства оборони держави-агресорки. Літаками перекидають мобілізованих у Ростов-на-Дону.

Такі відомості надали у вітчизняному Центрі національного спротиву. Зазначається, що спеціальні рейси здійснюються із зауральських міст Сибіру на постійній основі останні кілька місяців.

По прибуттю до Ростова надалі особовий склад окупаційно-терористичного контингенту РФ направляється до одного з відтинків фронту в України. Російське міноборони системно використовує цивільні авіакомпанії, дотуючи їх.

За даними Центру національного спротиву, російське міноборони продовжує практику застосування цивільних авіакомпаній у воєнних цілях. Адже після запровадження низки санкцій російські авіакомпанії зазнали суттєвих фінансових втрат.

«Відтак, наближені до влади власник авіакомпаній отримують замовлення від міноборони, аби заробити хоч якісь кошти. Сьогодні власником компанії «I Fly. Airlines» є Алєксандр Буртін, який також є співзасновником та співвласником російської туристичної компанії «Tez Tour». Гендиректор авіакомпанії — Кірілл Романовскій.

Раніше Служба безпеки України оголосила про підозри керівнику Росавіації Алєксандрові Нєрадьку, який надав цивільні літаки для перекидання військових РФ на фронт, і гендиректору «Уральських авіаліній» Сєргєю Скуратову, який надав у доступ літаки компанії для міноборони РФ», — повідомили у Центрі національного спротиву. 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58