Для перевезення російського війська використовують цивільні літаки

ВІЙНА
13.11.2023, 20:23
Для перевезення російського війська використовують цивільні літаки
Фото: Google

Авіакомпанія «I Fly» виконує рейси для міністерства оборони держави-агресорки. Літаками перекидають мобілізованих у Ростов-на-Дону.

Такі відомості надали у вітчизняному Центрі національного спротиву. Зазначається, що спеціальні рейси здійснюються із зауральських міст Сибіру на постійній основі останні кілька місяців.

По прибуттю до Ростова надалі особовий склад окупаційно-терористичного контингенту РФ направляється до одного з відтинків фронту в України. Російське міноборони системно використовує цивільні авіакомпанії, дотуючи їх.

За даними Центру національного спротиву, російське міноборони продовжує практику застосування цивільних авіакомпаній у воєнних цілях. Адже після запровадження низки санкцій російські авіакомпанії зазнали суттєвих фінансових втрат.

«Відтак, наближені до влади власник авіакомпаній отримують замовлення від міноборони, аби заробити хоч якісь кошти. Сьогодні власником компанії «I Fly. Airlines» є Алєксандр Буртін, який також є співзасновником та співвласником російської туристичної компанії «Tez Tour». Гендиректор авіакомпанії — Кірілл Романовскій.

Раніше Служба безпеки України оголосила про підозри керівнику Росавіації Алєксандрові Нєрадьку, який надав цивільні літаки для перекидання військових РФ на фронт, і гендиректору «Уральських авіаліній» Сєргєю Скуратову, який надав у доступ літаки компанії для міноборони РФ», — повідомили у Центрі національного спротиву. 

Читайте також:
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24