Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!

ВІЙНА
27.11.2022, 19:18
Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!

Українські захисники продовжують щедро пригощати російський окупаційно-терористичний контингент на Сході вогнем відплати.

Фотозвіт із Донецьких степів оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці 30 Окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Як вдалося з'ясувати, військовослужбовці Збройних Сил України щодуху намагаються загнати загарбників за державний кордон, випалюючи мінами непроханих гостей.

«Щодня насипаємо ворогу щедро! Так відверто кажуть героїчні мінометники Великокнязівської бригади, які навіть попри негоду лишаються просто красенями. Настрою додає пухнастий і хвостатий друг, талісман мінометного розрахунку», – заявили у пресслужбі 30 ОМБр.

Також бійці уточнюють, що нині стоять на варті Бахмутського напрямку Східного фронту, де щодня відряджають на концерт до Іосіфа Кобзона чималу кількість почвар із РФ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", над спустошеною російськими загарбниками Слобожанщиною знову майорять синьо-жовті стяги завдяки нашим незламним захисникам.

Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!_1
Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!_3
Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!_5
Читайте також:
Війна
російські війська зайшли в Лиман: DeepState повідомляє про складну ситуацію та бої в місті.
вчора, 07:15
Війна
росіяни зрівнюють з землею промислові об'єкти біля Вовчанська – під ударом опинився цукровий завод.
22 червня, 07:12
Війна
Навіть кілька дронів, що прорвалися крізь оборону, змогли завдати помітної шкоди.
21 червня, 21:22
Війна
Наразі відпрацьовуються десантні операції, які росіяни вважають реальною загрозою.
18 червня, 16:05
Війна
На Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію сімей із дітьми з 23 населених пунктів.
17 червня, 16:48
Війна
Сили оборони України докладають максимальних зусиль, щоб зірвати плани окупантів.
17 червня, 13:53