Дніпропетровська область має бути перейменована на Січеславську

ПОЛІТИКА
27.08.2021, 07:09
Дніпропетровська область має бути перейменована на Січеславську
Фото: Facebook

Слава і козацькі традиції Запорозької Січі незнищенні, попри вікову окупацію України московськими загарбниками.

Про це на своїй публічній сторінці у Facebook пише депутат Дніпропетровської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Андрій Денисенко, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Володимиру Зеленському було під силу надати 25-й окремій повітрянодесантній бригаді найменування "Січеславська", але чи спроможний він перейменувати цілу область?

«Відтепер назва загартованого у боях на Донбасі підрозділу ЗСУ звучить круто й гордо! Переконаний, що і наша поки що "Дніпропетровська" область, де знаходилися 5 із 8 Січей, і яка продовжує традиції захисту України, також матиме славетне козацьке ім'я Січеславської», – зазначив Андрій Денисенко.

Опозиційний політик додає, що нині на Придніпров'ї нарешті таки догнивають залишки совка й імені організатора Голодомору як штучного атавізму колонізаційної політики Кремля.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", казахські громадські діячі закликали владу країни змінити російські назви двох обласних центрів — Петропавловська і Павлодара.

Читайте також:
Світ
На його місці міська влада має намір обладнати тротуар
08 серпня, 14:27
Світ
Уряд Естонії постановив прибрати радянські пам'ятки з публічного простору в найстисліші терміни
05 серпня, 14:45
Опінії
Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.
03 травня, 10:22
Світ
Адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".
30 квітня, 07:09
Світ
Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.
29 квітня, 08:37
Кримінал
Слуги Феміди Литовської республіки розпочали розгляд позову родичів жертв подій 13 січня 1991 року проти Міхаіла Горбачова.
28 березня, 21:24