ДНК – це більше, ніж ви думаєте

07.07.2023, 19:04
ДНК – це більше, ніж ви думаєте

Існують компоненти людської дезоксирибонуклеїнової кислоти й атрибути, які просто невидимі в третьому вимірі. Тобто, у звичному світі.

Для кожного з нас самою передумовою ДНК є біохімія. Тобто те, що, на думку широкого загалу, відповідає за структуру життя, – цілком можна пояснити наукою через хімічні та біологічні процеси.

Однак у нашій ДНК є міжвимірні духовні та енергетичні атрибути, які є квантовими, перевершують інтелектуальні знання людини. Більшість хімії, що її можете побачити в геномі людини, знаходиться у своєрідному квантовому стані.

Хоча панівна у нашому світі наука не може виміряти квантовий стан на цей час, ані навіть поле, яке його оточує, існують докази цього, про які розповів відомий індійський дослідник Рамая Шакті. Він не один рік шукає відповідь на питання про єство геному людини.

«Західні вчені та їхні китайські посіпаки неправомірно панують у науці, відкидаючи як фальш і вигадану альтернативу наші напрацювання. Ми довго чекали, щоби побачити "генотип у дії", і ми побачили його. Але було шоком виявити, що менш як 5% ДНК створюють гени. Ця невелика частина створила гени, але решта виявилася випадковою, навіть хаотичною.

Уявіть собі! Здавалося, 90% людської ДНК взагалі нічого не роблять. Західні біологи знали краще, але пояснень просто не було. Тож запишіть і усвідомте те, що я вам скажу: "90% вашої ДНК є відображенням вашої духовності". Той, хто намагатиметься простувати це, просто не розуміє суть цього», – стверджує Рамая Шакті.

У "Хроніках Акаші" отриманих Рудольфом Штайнером і Едґар Кейсі мовиться, що наше "Вище Я", те, що ми шукаємо та називаємо "порталом на той бік", – у квантовому стані, насправді не в хімічних елементах взагалі. Виявляється, людська ДНК несе із собою величезну кількість світлової інформації та невидимої енергії.

«Ми говоримо про ДНК як про "сутність", а не як про хімічну подвійну спіраль, і через квантову природу ДНК вона може містити величезну частину вашої духовності. Затямте, ДНК містить не лише записи про все, чим ви були на планеті, а й про ваші стосунки з Матір'ю-Землею, як ви її не назвете: Геєю, Террою, Пачамамою... ДНК містить усе, що ви зробили, і духовність, якій ви навчилися в кожному житті.

Ця інформація буквально закарбована у вашій ДНК. Протягом еонів жодна людина ніколи не втрачала будь-яких духовних прозрінь, які вона мала. Завдяки "спрямованому наміру" будь-яка людина може "прокинутися" до точки, коли її ДНК містить те, чого вона навчилася протягом усього свого життя. Це можна зробити. Наша свідомість керує буттям, як ДНК людським єством», – заявляє Рамая Шакті.

Індійський дослідник наполягає на тому, що "пробуджувати" саму свою ДНК людна здатна лише одним своїм наміром і Божим одкровенням усередині. Тобто, все духовне, про що ми дізналися, миттєво повернеться до нашої свідомої частини й знову стане нашим.

«Ви спочатку відкрили двері, і вони належать вам за божественним правом. Мудрість віків закарбована у вашій ДНК. Воно є квантовим, а отже, величезним і незвіданим. Кристал у "Печері Творіння" зберігає цей запис для вас і активує вашу ДНК, коли ви повертаєтеся в іншому людському тілі. У ДНК є більше, набагато більше: є божественні атрибути тієї частини Бога, якою насправді є ви самі. Там є відбиток "Вищого Я".

Ангельське ім'я, яким я себе називаю, – це ім'я не є ім'ям у лінійності й не вимовляється у повітрі з вібрацією. Швидше, це ім'я, яке ми "оспівуємо" у світлі. І коли його вимовляти, він вібрує такою божественною величчю, що навіть зірки мерехтять. Це правда! Відчуй це! Запам'ятай це! Відбиток того, ким ви є насправді... Ви несете з собою шматки та частини родоводу з інших планет, інших областей і вимірів величезного Всесвіту», – певен Рамая Шакті.

За його словами, енергія тих, хто допоміг посіяти у нас духовну частину людства, також існує, але в якості позаземної невидимої Плеяди. Тож усе це є у нашій ДНК, і щоб це було там, – має бути квантова енергія і відповідний зв'язок.

«Нова інформація полягає в тому, що ДНК забезпечує "поле", яке оточує кожного з нас і є міжвимірним. Це поле – ваша божественна свідомість, а не ваш мозок, не ваш розум. Зрозумійте це та прийміть», – закликав Рамая Шакті.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", людство існує циклічно. Щоразу починаючи свій рід від вкрай малої кількості тих, що вижили від попередніх цивілізацій.

ДНК – це більше, ніж ви думаєте_1
Читайте також:
Мистецтво
Мало хто знає, що танець «Сиртакі» вигадали під час фільмування стрічки «Грек Зорба». Якщо конкретно, то якихось 60 років тому, у 1964-му.
05 січня, 21:39
Життя
Коли до винаходу дистиляції залишалося ще кілька століть, вино було головним і єдиним алкоголем. З нього виготовляли лікувальні розчини.
22.12.2023, 06:00
Життя
Глобальні зміни клімату за минулі 100 000 років можуть бути наслідком зсувів земної кори. А відтак і відповідних рухів географічних полюсів.
04.12.2023, 19:32
Життя
Пил із поверхні Червоної планети прямо впливає на забарвлення сходу і заходу Сонця. Науковців досі спантеличує цей феномен.
08.11.2023, 06:59
Історія
На березі однієї з приток річки Амазонка науковці натрапили на унікальну знахідку. Йдеться про наскельні малюнки доколумбової доби.
26.10.2023, 06:21
Життя
Виявилося, дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
17.10.2023, 13:31