До Міжнародного дня художника у Чорнухах відкрилася виставка живопису

МИСТЕЦТВО
27.10.2024, 07:09
До Міжнародного дня художника у Чорнухах відкрилася виставка живопису

Майже 60 різножанрових полотен від 7 митців Полтавського краю представлені в експозиції. Відвідати можна і варто до кінця жовтня.

Фотопрезентацією з урочистої церемонії поділилися співробітники Чорнухинського музею Григорія Сковороди, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що відзначити майстрів пензля прийшли представники місцевої влади та небайдужі громадяни.

Окрасою заходу стало танцювальне виконання привітання від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Спраглих до вітчизняного живопису і пересічних мешканців Чорнух запрошують до музею відчути прекрасне.

До уваги охочих! Завітати до музею (поки ще триває експозиція — прим. ред.) можна впродовж вівторока-суботи від 8:30 до 12:00 за наступною адресою: Чорнухинська громада, вулиця Центральна, 45.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» зауважує, як іванківське подружжя під обстрілами в окупації врятувало безцінні картини Марії Примаченко. Там були бої, пожежники не могли доїхати на виклик, у лікарні оперували без світла, але спадщину вберегли від знищення.

До Міжнародного дня художника у Чорнухах відкрилася виставка живопису_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Люди із червоним хрестом на спині й Асклепієвим посохом зі змією на плечі — наші янголи-охоронці. У найважчі миті ви завжди поруч.
15 червня, 10:34
Світ
Ліворадикали, що вийшли на захист нелеґалів у США, отримали несподівану підтримку. Наркобанди сусідньої країни готові вкладатися у протести.
09 червня, 08:25
Світ
Над Сикстинською капелою з’явився білий дим.
08 травня, 19:15
Опінії
Москва, Тель-Авів і Варшава українцям не указ, ми робимо своє для своїх. Націоналісти та поневолені народи єднаються задля спільної мети.
21 січня, 20:31
Політика
Якби не хотілося кремлівському узурпатору показати Заходу «кузькіну мать», йому це не вдалося. Партнерам з «глобального Півдня байдуже».
27.10.2024, 11:45
Історія
У четвер, 10 жовтня, у Білій Церкві відбудеться захід присвячений історичній та технічній пам'ятці - водогону Даміловського
09.10.2024, 22:00