Влада спокійно ризикує життями українців заради грошей

ПОЛІТИКА
16.09.2023, 19:06
Влада спокійно ризикує життями українців заради грошей
Фото: Liga.net

"Слуги неукраїнського народу" готуються забрати військовий податок (ПДФО) у громад, адже Зе-команді треба якось жирувати на крові.

Таку думку висловив заступник директора Агентства моделювання ситуацій, вітчизняний політтехнолог Олексій Голобуцький, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що Офіс Президента невпинно узурпує владу в Україні й віднедавна, як додатковий інструмент, став використовувати мітинги з протестами під міськими радами у різних обласних центрах.

Очевидно, Андрій Єрмак спільно з іншими шкідниками державного рівня хочуть остаточно скасувати реформу децентралізації та встановити "зелений" аналог путінізму, який не вдалося реалізувати Віктору Януковичу.

«П'ятниця – Львів. Субота, ранок – Київ. Мітинг. На фоні мітингу лунає повітряна тривога. Загроза балістики. Зокрема, тому у війну подібні акції заборонені законом. Але сьогодні можна, бо влада зацікавлена. Банкова планує використати мітинги людей у декількох містах, щоби позбавити громади коштів від військового податку (ПДФО), який йде в місцеві бюджети.

Тому, після мітингів, за вказівкою проведуть обшуки в меріях, скоріше за все за сфабрикованими справами обшукають оточення Кличка, Садового та інших мерів. Потім, за класикою, все це покажуть по телемарафону. Після цього проведуть голосування в раді 20 вересня: гроші, які заробляють громади депутати передають в центр. Окрім того, що західні партнери скажуть про згортання децентралізації, та узурпацію центром коштів, які заробляють громади, є ще моральний аспект.

Влада спокійно ризикує життями сотень українців заради грошей, заради ПДФО. Хоча ще вчора обіцяли зробити висновки з трагедії у Чернігові, коли  місяць назад  військова адміністрація зібрала масовий захід і туди прилетіли ракети, загинули люди. Але чиновники залишилися працювати. Тому що скільки б не гинуло людей, чиновники завжди залишаються», – зауважив Олексій Голобуцький.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як вороги внутрішні душать українців усередині країни на тлі нестабільності фронту зовнішнього, де ситуація змінюється щохвилини.

Читайте також:
Політика
Переобрання голови держави, ймовірно, може відбутися навесні наступного року. Серед можливих дат — 31 березня.
06.11.2023, 13:18
Політика
На другому році повномасштабної війни РФ проти України представники Зе-команди перестали соромитися правди й говорять про відверте.
09.09.2023, 21:10
Опінії
Гарант Конституції України мусить невідкладно поставити свій підпис під важливими для нашої державності законами.
13.03.2022, 17:56
Політика
Завтра в Києві, о 16.00 збираються поховати кривосуддя.
11.12.2020, 17:17
Політика
Відповідне рішення прийняв один із комітетів Парламентської асамблеї Ради Європи.
вчора, 16:15