Зеленський зважує доцільність президентських виборів

ПОЛІТИКА
06.11.2023, 13:18
Зеленський зважує доцільність президентських виборів

Переобрання голови держави, ймовірно, може відбутися навесні наступного року. Серед можливих дат — 31 березня.

Такі відомості у прямому етері телеканалу «Еспресо» озвучив народний депутат Олексій Гончаренко. З його слів, Володимир Зеленський міг прийняти рішення про проведення президентських виборів.

Нібито він дав відповідне доручення Офісу президента готуватися до волевиявлення, яке планують організувати в останню неділю березня 2024 року. Яким чином це відбуватиметься — нардеп від «Європейської солідарності» не уточнив.

«За моєю інформацією, пояснити таке рішення суспільству вони збираються тим, що це начебто вимога західних партнерів. Зокрема, тим, що якщо не провести ці вибори, то Зеленський втрачає легітимність. Особливо на тлі того, що путін у березні планує провести вибори. Хочу відразу запевнити, що західні партнери ніяких виборів від нас не вимагають.

Немає жодних публічних чи не публічних вимог. Це ніяк не пов'язано з нашими партнерами. Це виключно політичні завдання, які перед собою ставить Офіс президента. Мова йде виключно про президентські вибори. Оскільки парламентські прямо заборонені Конституцією України», — заявив Олексій Гончаренко.

Окремо додамо, що згідно зі Статтею 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (пункт 2) на території України, де запроваджено воєнний стан, забороняється проведення президентських виборів, а також виборів до органів місцевого самоврядування. Фактично, для організації потенційного волевиявлення достатньо просто не продовжити дію воєнного стану.

Читайте також:
Політика
"Слуги неукраїнського народу" готуються забрати військовий податок (ПДФО) у громад, адже Зе-команді треба якось жирувати на крові.
16.09.2023, 19:06
Політика
На другому році повномасштабної війни РФ проти України представники Зе-команди перестали соромитися правди й говорять про відверте.
09.09.2023, 21:10
Опінії
Гарант Конституції України мусить невідкладно поставити свій підпис під важливими для нашої державності законами.
13.03.2022, 17:56
Політика
Завтра в Києві, о 16.00 збираються поховати кривосуддя.
11.12.2020, 17:17
Політика
Попри таку увагу з боку викривачів та суспільства прокурор все одно продовжував і до речі досі продовжує працювати на своїй високій посаді.
18:05