Офіс Президента визнав, що згодовує українцям кількамільярдну пропаганду

ПОЛІТИКА
09.09.2023, 21:10
Офіс Президента визнав, що згодовує українцям кількамільярдну пропаганду

На другому році повномасштабної війни РФ проти України представники Зе-команди перестали соромитися правди й говорять про відверте.

Причиною став візит до Києва директора Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі, посла Майкла Макфола, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Офіс Президента.

Одкровеннями на зустрічі з високопоставленим представником США поділилася радниця "голови держави" Андрія Єрмака із питань комунікацій Дарія Зарівна, яка і відповідає за Зе-телемарфон.

З її слів, одразу після 24.II.2022 на Банковій цілком свідомо взялися втілювати у життя "нестандартні політичні кроки у медійній галузі", чия мета – експериментування з суспільними настроями шляхом просування потрібних Офісу Президента наративів.

«Від початку задум полягав у тому, щоби додатково до аналітичної складової перетворити групу на своєрідне комплексне медіа, де кожен експерт – це ще й окремий канал кастомізованої комунікації. Не важливо, чи це пейпер, чи івент, чи експерт, але вони разом просувають ті наративи та ті ідеї, які нам тут потрібні.

У результаті на додачу до аналітичних продуктів групи була створена екосистема для їх обговорення та популяризації на рівнях урядів, експертних спільнот, а також більш широких аудиторій різних країн. Це дало змогу покращити процес урахування пропозицій, зокрема і міжнародної групи Макфола-Єрмака урядами держав-партнерів. Президент подякував за роботу», – заявила Дарія Зарівна.

Слід наголосити, що на скандальний Зе-телемарафон із державного бюджету (тобто, кишень кожного платника податків – прим. ред.) цьогоріч витрачається 1 мільярд 940 мільйонів гривень; тобто, це гроші на вітер, адже результат від трансляції вітчизняної пропаганди не нульовий, а мінусовий.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що Україна потребує якісних і докорінних змін, а не швидких та недолугих рішень для відвертання уваги електорату, як у РФ.

Читайте також:
Політика
Переобрання голови держави, ймовірно, може відбутися навесні наступного року. Серед можливих дат — 31 березня.
06.11.2023, 13:18
Політика
"Слуги неукраїнського народу" готуються забрати військовий податок (ПДФО) у громад, адже Зе-команді треба якось жирувати на крові.
16.09.2023, 19:06
Опінії
Гарант Конституції України мусить невідкладно поставити свій підпис під важливими для нашої державності законами.
13.03.2022, 17:56
Політика
Завтра в Києві, о 16.00 збираються поховати кривосуддя.
11.12.2020, 17:17
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
19:23