Добровольців – тьма, тому у ЗСУ «кадровий голод»

ВІЙНА
23.02.2023, 20:37
Добровольців – тьма, тому у ЗСУ «кадровий голод»
Фото: Facebook

Військові комісари лютують, загрібаючи повістками чоловіків, які потім гинуть на фронті. Це не про РФ, а про теперішні українські реалії!

Станом на кінець лютого 2023 року Збройні Сили України, скільки б ми не читали мантри про натовпи добровольців, спостерігається величезний кадровий голод. Про хронічний некомплект говорять ще з 2016 року, особливо скаржаться на нестачу командних кадрів.

Не вистачає офіцерів, хоч плач. Тому вигадали скорочені курси, атестації та скорочення термінів вислуги в одному званні, але є генії, які вважають, що то все – фігня!

Так, один мій бойовий побратим днями розповів, як їхній комбат відрядив, один за одним, двох старлеїв "на передок" і не комвзводу чи комроти, а... (увага!) звичайними стрільцями! При чому, обидва – дядьки із чималим бойовим, командним і штабним досвідом.

Хоча показово і те, що обидва воювали ще у 2014-2016 роках у так званій Антитерористичній операції. Згодом, уже у 2019 році один із них ще й підписав новий контракт із нашим військом.

Питається: а чого комбат відрядив на передову? – Бо обурилися роздраєм в обліку матчастини та розгардіяшем у документації...

У підсумку – трагедія, обидва воїни загинули. Спочатку один, потім другий.

Тож, як не крути, але то вже давня і повсюдна практика, коли цвяхи можна забивати й айфоном. Однак для цього є більш придатний інструмент – молоток називається.

Пригадалася одна історія, зі Святого Письма, коли ще Давид спровадив товариша свого, полководця Урію, на вірну смерть; тá який сенс? Але ж ось саме так, буває, і породжується некомплект у війську.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Війна
Український бізнес у критичній ситуації, модель бронювання треба переглянути – СЕО компанії «Велта» Андрій Бродський
24 травня, 11:56
Опінії
Нормального закону на бронь для бізнесів навіть що працюють на miltech / ВПК немає.
20 травня, 16:22
Війна
Нового керівника ТЦК запросили для знайомства з депутатським корпусом, а він вручив повістки депутатам.
17 травня, 17:51
Війна
Штрафи не застосовуються, якщо у ТЦК є можливість отримати дані військовозобов'язаного з державних реєстрів.
17 травня, 15:35
Війна
Особи з розумовою відсталістю зможуть служити у ТЦК
04 травня, 07:49
Політика
«Слуги урода», які проголосували Закон «Про мобілізацію» без демобілізації, ховають своїх родичів за кордоном та оформляють їм бронь
18 квітня, 16:11