Добровольців – тьма, тому у ЗСУ «кадровий голод»

ВІЙНА
23 лютого, 20:37
Добровольців – тьма, тому у ЗСУ «кадровий голод»
Фото: Facebook

Військові комісари лютують, загрібаючи повістками чоловіків, які потім гинуть на фронті. Це не про РФ, а про теперішні українські реалії!

Станом на кінець лютого 2023 року Збройні Сили України, скільки б ми не читали мантри про натовпи добровольців, спостерігається величезний кадровий голод. Про хронічний некомплект говорять ще з 2016 року, особливо скаржаться на нестачу командних кадрів.

Не вистачає офіцерів, хоч плач. Тому вигадали скорочені курси, атестації та скорочення термінів вислуги в одному званні, але є генії, які вважають, що то все – фігня!

Так, один мій бойовий побратим днями розповів, як їхній комбат відрядив, один за одним, двох старлеїв "на передок" і не комвзводу чи комроти, а... (увага!) звичайними стрільцями! При чому, обидва – дядьки із чималим бойовим, командним і штабним досвідом.

Хоча показово і те, що обидва воювали ще у 2014-2016 роках у так званій Антитерористичній операції. Згодом, уже у 2019 році один із них ще й підписав новий контракт із нашим військом.

Питається: а чого комбат відрядив на передову? – Бо обурилися роздраєм в обліку матчастини та розгардіяшем у документації...

У підсумку – трагедія, обидва воїни загинули. Спочатку один, потім другий.

Тож, як не крути, але то вже давня і повсюдна практика, коли цвяхи можна забивати й айфоном. Однак для цього є більш придатний інструмент – молоток називається.

Пригадалася одна історія, зі Святого Письма, коли ще Давид спровадив товариша свого, полководця Урію, на вірну смерть; тá який сенс? Але ж ось саме так, буває, і породжується некомплект у війську.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ
20 вересня, 13:27
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54
Війна
Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.
29 березня, 21:59
Війна
Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.
20 березня, 18:35