Донецький степ – не просто степ

Опінії
05.09.2022, 19:06
Донецький степ – не просто степ
Фото: Facebook

На фронті ні холодно, ні жарко, осінь ніжна і тепла. По горизонту, як акули, кружляють ворожі вертольоти, але наближатися бояться.

Народний депутат України VIII скликання

Я тепер знаю вартість цих трав'яних морів нашої Донеччини. Поля, посадки, лісосмуги, висоти та низини тепер для мене – вимірюються у людях, котрі мають загинути, щоб усе це відвоювати.

Земля конвертується у кров, піт і навпаки. Дні наступу, кількість атак – із цього на правду виростає ціна території у життях.

Був період (місяць чи навіть два), коли я щодня спостерігав неприбрані тіла на полях. З того часу для мене земля і людські тіла – нероздільні, у кожному полі я бачу їх.

Тому безцінна краса кожного, найубогішого села, кожної стертої в порох дороги. Кожен лан у золотих надвечірніх променях – його нам тримають чиїсь руки.

Сезон великої гри добігає кінця. Небесний круп'є плавно гасить світло сонця і Творець знову повертає тобі твою долю...

Читайте також:
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20 жовтня, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05 вересня, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24 серпня, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04 червня, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24