«Дорога життя» на Сході під постійними ворожими обстрілами

ВІЙНА
24.05.2022, 09:33
«Дорога життя» на Сході під постійними ворожими обстрілами

Автошлях "Лисичанськ-Бахмут" – єдина дорога, що з'єднує рештки вільної Луганщини з неокупованою частиною сусідньої Донеччини.

Саме цю трасу російські терористичні сили цілодобово обстрілюють з різнорідної артилерії та ракетних систем залпового вогню.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник стверджує, окупанти стягнули у зону проведення бойових дій до 25 батальйонних тактичних груп чисельністю 12500 рашистів із понад 1000 одиниць бронетехніки.

«Без перебільшення, ситуація в області – надскладна. Обстрілюється вся територія. Сєвєродонецьк знищується. Очевидно, це буде "другий Маріуполь". Правоохоронці продовжують щоденну евакуацію. Охочих виїхати більшає, люди погоджуються ризикувати, бо те, що коїться у містах набагато гірше. Трасу "Лисичанськ-Бахмут" наші волонтери щодня долають зі "спецефектами" від орків. Та попри це ЗСУ мають все необхідне, щоби гнати росіян», – прокоментував поточний стан справ у регіоні Сергій Гайдай.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що рашисти думали легко форсувати річку Сіверський Донець, але там на них чекав "сюрприз" від наших захисників.

Читайте також:
Війна
Жодної вцілілої будівлі, десятки загиблих і сотні поранених цивільних через постійні удари... Але вогонь запеклих не пече!
27 січня, 06:51
Війна
Ситуація у місті важка. Починає нагадувати кінець весни та початок літа 2022 року, а саме події у Сіверськодонецьку.
07 січня, 20:51
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії вкотре завдав підступного вогневого удару по мирним українцям.
07.12.2022, 22:15
Опінії
Вікна Вугледара свистять цілодобово. Вітер день і ніч полює за нашим теплом...
01.12.2022, 18:33
Опінії
Місто, темрява, періодичні вибухи та рух невидимих людей. Десь поруч від нас працюють танки чи гармати.
20.11.2022, 18:09
Війна
Вогневий вал, який щодня відчувають наші захисники на Бахмутському напрямку, окупанти спрямували виключно на цивільні об'єкти.
17.11.2022, 18:01