Дослідники морського дна виклали нові знімки «Титаніка»

СВІТ
22 червня, 16:51
Дослідники морського дна виклали нові знімки «Титаніка»

Найвідоміший круїзний лайнер, що 1912 року пішов у своє перше й останнє плавання досі зберігає чимало загадок, скритих від людських очей.

Днями телевізійна виробнича компанія "Atlantic Productions" і компанія "Magellan" оприлюднили спільні 3D-зображення "Титаніка", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Приголомшливі знімки показують затонулий британський пасажирський міжконтинентальний корабель із такого ракурсу, якого ніколи раніше не бачили навіть дослідники океанських глибин.

Команда науковців-підводників відсканувала кожен сантиметр уламок легендарного корабля та зібрала 700 000 зображень, аби забезпечити найдетальніше зображення, дозволяючи бачити його так, ніби воду злили.

«Цілком імовірно, зібрані нами фото можуть дозволити відкрити нові підказки щодо того, як корабель затонув під час свого єдиного плавання у 1912 році. Рівень деталізації, якого ніколи раніше не було зафіксовано», – прокоментували ситуацію у компанії "Magellan".

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що на тижні зник підводний човен, який якраз і досліджував уламки "Титаніка".

Дослідники морського дна виклали нові знімки «Титаніка»_1
Дослідники морського дна виклали нові знімки «Титаніка»_3
Дослідники морського дна виклали нові знімки «Титаніка»_5
Читайте також:
Життя
Глобальні зміни клімату за минулі 100 000 років можуть бути наслідком зсувів земної кори. А відтак і відповідних рухів географічних полюсів.
04 грудня, 19:32
Життя
Пил із поверхні Червоної планети прямо впливає на забарвлення сходу і заходу Сонця. Науковців досі спантеличує цей феномен.
08 листопада, 06:59
Історія
На березі однієї з приток річки Амазонка науковці натрапили на унікальну знахідку. Йдеться про наскельні малюнки доколумбової доби.
26 жовтня, 06:21
Життя
Виявилося, дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
17 жовтня, 13:31
Світ
За минулі десятиліття у різних частинах світу було виявлено кілька «спірних» рукописів. Академічна наука намагається їх свідомо уникати.
15 жовтня, 16:07
Світ
Найвища верхівка Альпійського хребта і всієї Західної Європи стала нижчою. Станом на сьогодні висота гори Монблан становить 4805,59 метра.
06 жовтня, 15:59