Довга війна має свої ризики і для Заходу

19.09.2023, 20:35
Довга війна має свої ризики і для Заходу

Група американських консерваторів випустила «картку градації» республіканців у Палаті представників щодо їхньої підтримки України.

Як пояснює авторитетне видання The Washington Post, усередині головної опозиційної сили США наразі наявні глибокі розбіжності на тлі передвиборної кампанії.

Однією з головним і доволі болючих тем згадано надання додаткової фінансової допомоги Україні, проти чого виступають трампісти, які мають вплив на спікера Кевіна Маккарті.

Власне, очільник нижньої палати американського Конґресу потребує голосів цієї нечисельної, але досить впливової групи республіканців для ухвалення законопроєктів щодо бюджетних витрат.

«Фактично, сама посада спікера для Маккарті залежить від підтримки найконсервативніших членів Республіканської партії з оточення Дональда Трампа. Вони неодноразово погрожували йому зміщенням, якщо Маккарті не виконуватиме їхніх вимог», — зазначає американське видання.

Вочевидь довга та затяжна війна на європейському континенті, розпочата Московією проти України, має свої ризики й для Заходу.

Принаймні, у Вашинґтоні питання допомоги Києву вже стало однією із тем передвиборної кампанії, яка ще навіть не сягнула апогею, а перебуває на низькому старті.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
22 млн американців можуть втратити інтернет перед виборами.
03 січня, 09:29
Світ
Дональд Трамп випереджає Байдена серед іспаномовних та молодих виборців
02 січня, 10:35
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
08.12.2023, 09:27
Політика
У намаганні схилити на свій бік конґресменів-республіканців Білий дім робить крок уперед і два назад. Але Україні від цього не стає легше.
06.11.2023, 18:41
Політика
У Конгресі США відсутня двопартійна одностайність фінансової підтримки державного утворення Ізраїль. Мільярди доларів зависли у повітрі.
31.10.2023, 18:31
Новини
Мітч МакКоннел наголосив — якщо не приструнити вісь зла сьогодні, то завтра вона почне атакувати НАТО.
23.10.2023, 14:25