Довга війна має свої ризики і для Заходу

19 вересня, 20:35
Довга війна має свої ризики і для Заходу

Група американських консерваторів випустила «картку градації» республіканців у Палаті представників щодо їхньої підтримки України.

Як пояснює авторитетне видання The Washington Post, усередині головної опозиційної сили США наразі наявні глибокі розбіжності на тлі передвиборної кампанії.

Однією з головним і доволі болючих тем згадано надання додаткової фінансової допомоги Україні, проти чого виступають трампісти, які мають вплив на спікера Кевіна Маккарті.

Власне, очільник нижньої палати американського Конґресу потребує голосів цієї нечисельної, але досить впливової групи республіканців для ухвалення законопроєктів щодо бюджетних витрат.

«Фактично, сама посада спікера для Маккарті залежить від підтримки найконсервативніших членів Республіканської партії з оточення Дональда Трампа. Вони неодноразово погрожували йому зміщенням, якщо Маккарті не виконуватиме їхніх вимог», — зазначає американське видання.

Вочевидь довга та затяжна війна на європейському континенті, розпочата Московією проти України, має свої ризики й для Заходу.

Принаймні, у Вашинґтоні питання допомоги Києву вже стало однією із тем передвиборної кампанії, яка ще навіть не сягнула апогею, а перебуває на низькому старті.

Читайте також:
Світ
Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.
вчора, 09:15
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
24 вересня, 20:46
Світ
Група комуністів -революціонерів спалила кілька американських прапорів біля концерту Джейсона Олдіна в Чикаго.
11 вересня, 16:00
Світ
Одночасно компанія побила свій власний рекорд швидкості польоту
03 вересня, 08:05
Політика
На загал електоральний рейтинг 45-го американського президента не вищий за показники його головних конкурентів серед однопартійців.
06 серпня, 16:01
Світ
Тіло 45-річного Тафарі Кемпбелла виявили у Великому ставку Едгартаун, чоловік працював особистим шеф-кухарем Барака Обами.
25 липня, 14:34