Ефект Балаклії: чи продовжиться обвал російської оборони?

ВІЙНА
09.09.2022, 17:00
Ефект Балаклії: чи продовжиться обвал російської оборони?
Фото: Deep State

Напередодні ввечері, 8 вересня, підрозділи Сил оборони України цілком і повністю звільнили місто з населенням майже 26 тисяч осіб.

Блискавична операція, котру неодмінно будуть вивчати у військових школах різних країн світу, протривала якихось 2-3 доби. І головне, що при визволенні Балаклії не сталося масштабних руйнувань і великої втрати людей.

Це факт, який нашому супротивнику слід визнати та відповзти. Проте очевидно, що росіяни продовжать жити у паралельній реальності, у світі власних вигаданих перемог.

Доволі тривалий час серед військових теоретиків панувала думка, що подібний блискавичний прорив (тобто, на глибину понад 50 кілометрів – прим. ред.) у принципі неможливий без повного панування у повітрі. Українці показали, що здатні грати у мобільну сучасну війну.

Натомість російські окупанти покірно демонструють кривавий тягни-штовхай. А тому і паніки у них ніякої немає, ну, прямо жодної.

Багато хто, і на Заході, і в Ізраїлі, хто професійно стежить за цією війною, щиро здивований проривом у Балаклії та й узагалі від того, що відбувається на українському фронті. І це – тільки початок карколомного каскадного обвалу російської оборони на тимчасово окупованих територіях.

Далі, очевидно, буде більше, значно більше. Не будемо кривити душею, на Херсонському напрямку у нас теж добрі новини, просто дочекайтеся звітів і зведень Генерального штабу Збройних Сил України.

Автор – Іґаль Левін, офіцер Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), фаховий військовий аналітик

Російський окупант робить жест доброї волі
Російський окупант робить жест доброї волі
Читайте також:
Політика
Торік ресурсна федерація московії перейшла Рубікон, наблизившися до розпаду. Першими, хто вийде з її складу, буде Чечня з сусідами...
31 січня, 09:13
Війна
Дорога через Маріуполь і Мелітополь до Криму – це так званий сухопутний міст, який з'єднує півострів із материком
22 січня, 10:30
Політика
Очільник об'єднаного Комітету начальників штабів США зробив важливу заяву після завершення сьогоднішньої зустрічі у Рамштайні.
20 січня, 19:12
Війна
Противнику лише вдалося частково досягти мети у Донецькому операційному районі
31.12.2022, 18:43
Світ
Окупований з 1992 року росіянами сепаратистський регіон на Лівому березі Дністра має бути повернутий законному власнику, тобто Кишиневу.
24.12.2022, 21:34
Війна
Українські захисники не ймуть віри від здивування при виявленні знахідок, залишених окупаційно-терористичним контингентом РФ.
14.12.2022, 18:27