ЗСУ виставили чіткий ультиматум окупантам на Херсонщині

ВІЙНА
21.07.2022, 09:23
Антонівський міст
Антонівський міст
Фото: Telegram

Точкові удари по Антонівському мосту у Херсонській області створюють небезпеку для російських підрозділів на Правобережжі у пониззі Дніпра.

Окупанти вже проголосили переправу небезпечним об'єктом і закрили сполучення; наразі там курсують тільки окремі легковики колаборантів.

Удари Збройних Сил України завдаються поки що не на повну міць: вони попереджають, – даючи російському угрупованню чіткий сигнал забратися з Херсона, інакше він опиниться у так званому "котлі".

Постачання Херсонського угруповання збройних сил росії відбувається лише двома "артеріями" – це Антонівський міст (автомобільний і залізничний – прим. ред.) і дамба у Новій Каховці.

Дамбу ЗСУ, звичайно ж, руйнувати не стануть, але якщо армія бере під контроль (навіть вогневий) трасу від Нової Каховки до Херсона і руйнуєте Антонівський міст, – то замикаєте контингент окупантів в один великий "котел".

Той факт, що ЗСУ почали завдавати ударів по Антонівському мосту, говорить про початок деокупації Херсона і його східних околиць.

У командування російських загарбників зараз складний вибір: або зробити черговий "жест доброї волі" й врятувати свої сили від оточення (тобто, залишити Херсон і Правобережжя взагалі), або дочекатися, коли кришка щільно приляже до поверхні казана ("котла"), і залишити там свої частини напризволяще, а отже варитися до повної готовності.

Чи можуть ЗСУ провести таку операцію – замкнути Херсонський "котел"? – Так, можуть. Чи будуть російські війська битися за Херсон або ж вони покинуть місто? Цього ми не знаємо – час покаже.

Але ми точно знаємо з воєнної історії, що саме росіяни дуже бояться "котлів"!

Пригадаймо, коли була загроза оточення у трикутнику Буча-Гостомель-Ірпінь, окупанти поспішно відступили з-під Києва до того, як закрилася кришка казана.

Те саме, до слова, відбулося згодом і з розрізаними на частини угрупованнями під Броварами, на Чернігівському та Сумському напрямках, а також, коли з'явилася явна загроза блокади росіян на острові Зміїний, вони теж одразу драпанули до Криму.

Оточення й утрата таких великих сил – усе це неможливо приховати, про це дізнаються всі й про це говоритимуть всі, і не тільки на росії, але й на Заході, і це буде ганьба.

Дуже дивна "спеціальна воєнна операція" проти "нацистів-наркоманів" виходить – така, де тебе спалюють і беруть у полон тисячі твоїх людей.

З приводу полонених: це ще один страх Кремля – поповнення обмінного фонду, адже це сильні козирі для майбутніх перемовин.

Путінський режим дуже не хотів би, щоб у полоні України на момент початку мирних переговорів перебувало тисячі солдатів збройних сил РФ.

У будь-якому випадку ЗСУ працюють, тримаємо за них кулаки, тому допомагайте нашим воїнам усіма доступними способами – і Херсон буде звільнений, а за ним і вся Україна!

Автор – Іґаль Левін, офіцер Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), фаховий військовий аналітик

ЗСУ виставили чіткий ультиматум окупантам на Херсонщині_1
Читайте також:
Війна
Сі Цзіньпін не надаватиме путіну підтримку, яка необхідна росії для війни проти України
08:35
Політика
Як у давні часи: сюзерен прибув до свого васала на оглядини далекого улусу. Владіміру Путіну виписали пекінський ярлик на президенство.
вчора, 19:58
Політика
Стійкість України в боротьбі з агресією – не просто удача. Ми самі змогли її собі забезпечити, бо українці – дуже хвацька нація...
вчора, 16:51
Війна
Наступи на Бахмут, Вугледар, а також по лініях Авдіївка-Донецьк та Сватове-Кремінна не принесли росіянам нічого, крім тактичних здобутків
вчора, 08:05
Війна
Пригожин просить ЗС рф зберегти сили, лякаючи контрнаступом ЗСУ у квітні
19 березня, 09:05
Війна
Сі Цзіньпін хоче обговорити з Путіним схеми ухилення від санкцій
18 березня, 09:30