Екснардеп Микитась пропонував Філатову хабар на суму €22 млн

КРИМІНАЛ
18.10.2022, 21:06
Екснардеп Микитась пропонував Філатову хабар на суму €22 млн

Колишнього народного обранця Верховної Ради VIII скликання і експрезидента сумнівної корпорації "Укрбуд" упіймали "на гарячому".

Про викриття корупціонера у Дніпрі повідомив позаштатний агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, в операції також взяли участь співробітники Спеціальної антикорупційної прокуратури, котрі й зафіксували факт підкупу міського голови.

«Щойно детективи НАБУ заарештували екснардепа Микитася за пропозицію хабаря розміром €22 мільйони меру Дніпра Борису Філатову. Микитась запропонував "відкат" у розмірі 10% за те, аби Філатов провів "правильний" тендер на будівництво інфраструктурного проєкту, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку на загальну суму €220 мільйонів», – прокоментував ситуацію Євген Шевченко.

За версією слідства, відомий корупціонер-забудовник хотів укласти контракт із будівництва Дніпровського метрополітену поза конкурсом, заручившися підтримкою міського голови, але правоохоронці завадили цьому.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що українофоб з Офісу Президента України Олег Татаров всіляко допомагає Максиму Микитасю привласнити державне майно компанії "Укрбуд".

Читайте також:
Опінії
Відсторонення кількох високопосадовців з уряду України у вівторок після звинувачень у корупції надало цим занепокоєнням нову гостроту
вчора, 11:25
Опінії
Навздогін попередній нашій подачі про брехуна з тими ж яйцями заувага про строкатість життя, суспільства і яєць
вчора, 10:25
Світ
До України прибули інспектори з метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні.
вчора, 09:25
Опінії
Після скандалу із закупівлями Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб не показувати ціну за одиницю продуктів
27 січня, 18:15
Новини
Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"
27 січня, 17:25
Політика
Сьогодні корумпований «особіст» із одеської митниці передає свій кримінальний досвід поліції Полтавщини.
27 січня, 14:05