Екснардеп Микитась пропонував Філатову хабар на суму €22 млн

КРИМІНАЛ
18.10.2022, 21:06
Екснардеп Микитась пропонував Філатову хабар на суму €22 млн

Колишнього народного обранця Верховної Ради VIII скликання і експрезидента сумнівної корпорації "Укрбуд" упіймали "на гарячому".

Про викриття корупціонера у Дніпрі повідомив позаштатний агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, в операції також взяли участь співробітники Спеціальної антикорупційної прокуратури, котрі й зафіксували факт підкупу міського голови.

«Щойно детективи НАБУ заарештували екснардепа Микитася за пропозицію хабаря розміром €22 мільйони меру Дніпра Борису Філатову. Микитась запропонував "відкат" у розмірі 10% за те, аби Філатов провів "правильний" тендер на будівництво інфраструктурного проєкту, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку на загальну суму €220 мільйонів», – прокоментував ситуацію Євген Шевченко.

За версією слідства, відомий корупціонер-забудовник хотів укласти контракт із будівництва Дніпровського метрополітену поза конкурсом, заручившися підтримкою міського голови, але правоохоронці завадили цьому.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що українофоб з Офісу Президента України Олег Татаров всіляко допомагає Максиму Микитасю привласнити державне майно компанії "Укрбуд".

Читайте також:
Кримінал
Шість мільйонів гривень застави за колишню посла України в США Ольгу Стефанішину внесла юридична фірма «Ілляшев і партнери».
вчора, 18:19
Кримінал
За даними слідства, посадовець отримав загалом $15 тис. за сприяння військовозобов'язаним та мобілізованому.
вчора, 17:57
Кримінал
Після звільнення посадовця його згодом поновили на посаді в Державному бюро розслідувань.
вчора, 16:25
Політика
Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко після набрання законної сили обвинувальним вироком втратив депутатський мандат.
вчора, 11:35
Кримінал
Його підозрюють у заволодінні майже 400 млн грн під час ремонту та обслуговування автомобільних доріг області.
12 серпня, 19:36
Кримінал
ВАКС відкинув апеляцію захисту Єрмака щодо електронного браслета.
12 серпня, 19:05