Ексочільник МВС Естонії: «Світле майбутнє нашій батьківщині забезпечуватимуть ґеї та заробітчани?»

СВІТ
05 лютого, 10:12
Ексочільник МВС Естонії: «Світле майбутнє нашій батьківщині забезпечуватимуть ґеї та заробітчани?»

Колишній лідер естонських націоналістів і ексголова міністерства внутрішніх справ Март Гельме стурбований курсом нового уряду.

Про це він заявив у розлогому інтерв'ю для провідного видання країни "Eesti Rahvusringhääling".

На думку Марта Гельме, нещодавно утворена урядова коаліція за участі Партії реформ та Центристської партії на чолі з Каєю Каллас має намір вести країну хибним шляхом.

«По-перше, у презентованій програмі немає й натяку на самостійну зовнішню політику, при цьому наголошується на відкритих кордонах, сприянні трудовій міграції та допомозі біженцям. По-друге, уряд в ім'я "західних цінностей" вітає легалізацію одностатевих шлюбів, не кажучи про надання особам із психічними відхиленнями за так званою "ґендерною ознакою" дозволу на опіку за нашими дітьми. Фактично, розбудовувати світле майбутнє Естонії будуть ґеї та заробітчани! А в разі провалу уряд просто поскаржитися у Брюссель чи Вашингтон на критиків-націоналістів, які заважають працювати», – наголосив колишній очільник естонського МВС.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", трактування традиційних цінностей спричинило кризу уряду Естонської Республіки у листопаді 2020 року.

вибір редакції
Читайте також:
"Заповнюй зголошення та приїзди на вишкіл 28-30 жовтня".
21 вересня, 18:21
Політолог прогнозує «неминучий Великий Розворот».
15.02.2020, 09:19
Ліві сили впевнено здобувають перемогу на цьогорічних парламентських виборах у Німеччині.
13:22
Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.
12:53
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
07:59