Ексочільник МВС Естонії: «Світле майбутнє нашій батьківщині забезпечуватимуть ґеї та заробітчани?»

СВІТ
05.02.2021, 10:12
Ексочільник МВС Естонії: «Світле майбутнє нашій батьківщині забезпечуватимуть ґеї та заробітчани?»

Колишній лідер естонських націоналістів і ексголова міністерства внутрішніх справ Март Гельме стурбований курсом нового уряду.

Про це він заявив у розлогому інтерв'ю для провідного видання країни "Eesti Rahvusringhääling".

На думку Марта Гельме, нещодавно утворена урядова коаліція за участі Партії реформ та Центристської партії на чолі з Каєю Каллас має намір вести країну хибним шляхом.

«По-перше, у презентованій програмі немає й натяку на самостійну зовнішню політику, при цьому наголошується на відкритих кордонах, сприянні трудовій міграції та допомозі біженцям. По-друге, уряд в ім'я "західних цінностей" вітає легалізацію одностатевих шлюбів, не кажучи про надання особам із психічними відхиленнями за так званою "ґендерною ознакою" дозволу на опіку за нашими дітьми. Фактично, розбудовувати світле майбутнє Естонії будуть ґеї та заробітчани! А в разі провалу уряд просто поскаржитися у Брюссель чи Вашингтон на критиків-націоналістів, які заважають працювати», – наголосив колишній очільник естонського МВС.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", трактування традиційних цінностей спричинило кризу уряду Естонської Республіки у листопаді 2020 року.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
11 парламентарів із фракції Естонської консервативної народної партії відхилили Проєкт заяви про визнання росії терористичним утворенням.
13 жовтня, 07:00
Політика
Один із найзапекліших борців проти росії та однопартієць Бориса Джонсона воліє очолити уряд Її Величності у найскладніші з 1945 року часи.
12 липня, 08:09
Політика
"Заповнюй зголошення та приїзди на вишкіл 28-30 жовтня".
21.09.2021, 18:21
Політика
Політолог прогнозує «неминучий Великий Розворот».
15.02.2020, 09:19
Світ
Через неурядову організацію родина розповіла про свою жахливу історію розлучення після прибуття до Італії.
вчора, 23:17
Світ
Канал, відомий російською як «Дождь», звинувачують у показі контенту, що підтримує вторгнення москви в Україну.
вчора, 22:08