Консерватор Том Таґендгет висунув свою кандидатуру на посаду британського прем'єра

ПОЛІТИКА
12.07.2022, 08:09
Консерватор Том Таґендгет висунув свою кандидатуру на посаду британського прем'єра
Фото: Facebook

Один із найзапекліших борців проти росії та однопартієць Бориса Джонсона воліє очолити уряд Її Величності у найскладніші з 1945 року часи.

Йдеться про 49-річного голову Комітету з іноземних справ Палати громад британського парламенту Томаса Таґендгета, який входить то групи так званих "яструбів".

Такі відомості сам народний обранець і член Консервативної партії повідомив на власній офіційній публічній сторінці у Twitter, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Що важливо знати про цього політика? – Том Таґендгет є дійсним підполковником Територіальної армії резерву першої черги британських сухопутних військ, де він служив у 2003-2015 роках і брав участь у війнах в Іраку та Афґаністані.

Доволі знаково, що 24 лютого, коли ресурсна федерація здійснила широкомасштабне вторгнення в Україну, політик виступив із трибуни Палати громад із заявою про потребу вислати з Об'єднаного королівства всіх росіян, незалежно від громадянства.

Ось, щó сказав тоді однопартієць Бориса Джонсона, викликавши хвилю критиків в опонентів і путіністів: «Ми маємо право це зробити, вислати росіян, бо вони почали війну».

Консерватор Том Таґендгет висунув свою кандидатуру на посаду британського прем'єра_1

Водночас згідно з нещодавніми соціологічними опитуваннями, потенційним лідером перегонів на посаду керівника Консервативної партії, а отже і британського прем'єр-міністра, є індієць за походженням 42-річний Ріші Сунак.

Як колишній міністр фінансів, що має прихильність серед великого бізнесу, він – абсолютний фаворит; його шанси на перемогу становлять 43%.

Натомість теперішній міністр закордонних справ із групи так званих "яструбів", яка довела свою прихильність боротьбі України за незалежність, Ліз Трасс на тепер має підтримку 12% виборців Консервативної партії.

Її позиція щодо росії є абсолютно безкомпромісною і передбачає повну підтримку нашій країні озброєнням, в тому числі важким; окремо пані Трасс чітко дала зрозуміти, що росія мусить зазнати нищівної поразки як на полі бою, так і від суворих санкцій, які пан Сунак волів би послабити.

Чинний міністр оборони Об'єднаного королівства і ще один палкий друг України Бен Воллес навпаки вирішив не брати участі у прем'єрських перегонах, бажаючи зосередитися на зміцненні національної безпеки британських островів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на відміну від традиції сталої демократії у Великій Британії, проблема всіх влад в Україні, попередніх і нинішньої – це невміння говорити із суспільством як з дорослими людьми.

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
34-річний військовослужбовець поліг смертю хоробрих 23 січня під час боїв на одному із відтинків Східного фронту. Тепер він навічно на щиті!
31 січня, 21:46
Політика
11 парламентарів із фракції Естонської консервативної народної партії відхилили Проєкт заяви про визнання росії терористичним утворенням.
13.10.2022, 07:00
Політика
"Заповнюй зголошення та приїзди на вишкіл 28-30 жовтня".
21.09.2021, 18:21
Світ
Колишній лідер естонських націоналістів і ексголова міністерства внутрішніх справ Март Гельме стурбований курсом нового уряду.
05.02.2021, 10:12
Політика
Політолог прогнозує «неминучий Великий Розворот».
15.02.2020, 09:19
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
07:51