«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»

ІСТОРІЯ
14.10.2021, 07:59
«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»
Фото: Facebook

Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив кандидат історичних наук Сергій Громенко, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами фахового дослідника, деякі недолугі "експерти" з міністерства освіти взялися підміняти справжню суть знаменної дати совєцькою "традицією".

«Здається, не всюди відбулася декомунізація. Цьогоріч 14 жовтня від перетворення на 23 лютого вже не врятувати. І винні у цьому не лише котонові батьки чи забронзовілі вчительки, але й рідна держава, яка допускає ось таке – і то у "передових" класах! Може, поправочку в закон внести, щоби такого не було, а хлопчиків вітали 19 листопада у Міжнародний чоловічий день?», – зазначає Сергій Громенко.

Історик переконаний, українську малечу варто навпаки відучувати від подібного наслідування, коли совєцька спадщина дарування всілякого непотребу накладається на сучасні свята, що мають істотно протилежний сенс, адже 14.10≠23.02.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", вже сьогодні центром Полтави крокуватимуть захисники та захисниці України, які пройшли горнило війни на Сході.

«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»_1
Читайте також:
Світ
Німецькі педагоги вимагають негайно прибрати такі дисципліни, як програмування і англійська мова із програми навчання для молодших класів.
18 травня, 20:34
Опінії
Під час візиту у Швейцарію зустрілись з нашими підлітками, які зараз там навчаються.
15 травня, 10:25
Опінії
Міністр Шкарпет руйнує національні основи, які повинні вкладатися державою, у погляди дітей.
03 березня, 12:55
Опінії
Дослідження минувшини – це вир формування народів і націй у часі місці та дії від народження до смерті. Дарма, що у МОН про це не знають.
22 січня, 19:15
Опінії
У Львові звільнили вчительку української мови за те, що зробила зауваження дитині-переселенцю говорити в школі державною мовою
13 січня, 11:03
Виміри
Сплюндрована табачниками та шкарлетами система освіти України, не здатна самостійно опонувати проявам українофобів
09 січня, 11:35