«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»

ІСТОРІЯ
14 жовтня, 07:59
«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»
Фото: Facebook

Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив кандидат історичних наук Сергій Громенко, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами фахового дослідника, деякі недолугі "експерти" з міністерства освіти взялися підміняти справжню суть знаменної дати совєцькою "традицією".

«Здається, не всюди відбулася декомунізація. Цьогоріч 14 жовтня від перетворення на 23 лютого вже не врятувати. І винні у цьому не лише котонові батьки чи забронзовілі вчительки, але й рідна держава, яка допускає ось таке – і то у "передових" класах! Може, поправочку в закон внести, щоби такого не було, а хлопчиків вітали 19 листопада у Міжнародний чоловічий день?», – зазначає Сергій Громенко.

Історик переконаний, українську малечу варто навпаки відучувати від подібного наслідування, коли совєцька спадщина дарування всілякого непотребу накладається на сучасні свята, що мають істотно протилежний сенс, адже 14.10≠23.02.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", вже сьогодні центром Полтави крокуватимуть захисники та захисниці України, які пройшли горнило війни на Сході.

«Експерти» ​МОН уже перетворили 14 жовтня на «23 фєвраля»_1
вибір редакції
Читайте також:
До таких висновків дійшли американські вчені, які вивчали успішність та самопочуття 4317 учнів.
13 жовтня, 12:23
Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.
27 вересня, 12:53
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.
04 вересня, 08:01
Доступ майбутніх поколінь українців до освіти — погіршується. Але владі до цієї проблеми, як бачимо, немає діла.
03 вересня, 12:06
Заклади середньої освіти Глобинської громади отримали нові навчальні посібники для учнів 4-х і 8-х класів у рамках шкільної реформи.
19 серпня, 13:40