Експрезидент Молдови Додон їздив до Москви домовлятися про реванш

СВІТ
27.12.2020, 15:21
Додон разом з родиною
Додон разом з родиною
Фото: Фейсбук

Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.

Ігор Додон відразу після інавгурації своєї конкурентки на останніх виборах президента Молдови Маї Санду відбув до столиці Росії. 

Про це експрезидент повідомив у себе на сторінці у Facebook, опублікувавши низку повідомлень і фото з поїздки 25-26 грудня.

"Здоров'я і щастя всім поруч зі своїми близькими !!!", –  підписав Додон фотографії з Червоної площі у Москві. 

Судячи з символічної локації обраної Додоном для поздоровлення, то проросійський вектор політики заніс Додона, "куди треба", і він знаходився поруч зі своїми близькими – з чиновниками РФ.

Ігор Додон назвав поїздку "робочим візитом" та пише, що був у Москві разом зі спікером парламенту Зінаїдою Гречаний, віцеспікером парламенту, башканом Гагаузької автономії та мером Кишинева. 

Експрезидент Молдови Додон їздив до Москви домовлятися про реванш_1

Передноворічні зустрічі Додона

Як розповідає Додон у своїх дописах, він зустрічався із заступником глави бандугруповання –  адміністрація президента Росії Дмитрієм Козаком для обговорення "стратегічного партнерства"  і регіональної співпраці; також – із главою так званої Держдуми Федеральних зборів РФ В'ячеславом Володіним. 

Серед іншого, Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році. 

Тож, якщо читати між речень, Додон приїхав просити у  Москви підтримки в організації парламентської кризи та стимулюванні дочасних виборів. І, звісно, не варто сумніватися, що проросійський експрезидент просив у Москви фінансової підтримки, що для нього не вперше.
 

Читайте також:
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12 квітня, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21 березня, 16:09
Війна
Кремлівський "бункерний щур" повторив передвоєнну промову Адольфа Гітлера: «Ми хочемо миру, але розпалювачі війни втягують нас у конфлікт».
23 лютого, 08:37
Світ
Кремлівський "залізний щур", який параноїдально стурбований власною безпекою, взявся оновлювати особовий склад тілоохоронців.
18.09.2021, 08:01
Політика
Міжнародні санкції, накладені на РФ за окупацію Криму, збиття літака MH-17 і подібні злочини, – діють, а холодильник перемагатиме телевізор.
23.04.2021, 08:59