Експрезидент Молдови Додон їздив до Москви домовлятися про реванш

СВІТ
27.12.2020, 15:21
Додон разом з родиною
Додон разом з родиною
Фото: Фейсбук

Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.

Ігор Додон відразу після інавгурації своєї конкурентки на останніх виборах президента Молдови Маї Санду відбув до столиці Росії. 

Про це експрезидент повідомив у себе на сторінці у Facebook, опублікувавши низку повідомлень і фото з поїздки 25-26 грудня.

"Здоров'я і щастя всім поруч зі своїми близькими !!!", –  підписав Додон фотографії з Червоної площі у Москві. 

Судячи з символічної локації обраної Додоном для поздоровлення, то проросійський вектор політики заніс Додона, "куди треба", і він знаходився поруч зі своїми близькими – з чиновниками РФ.

Ігор Додон назвав поїздку "робочим візитом" та пише, що був у Москві разом зі спікером парламенту Зінаїдою Гречаний, віцеспікером парламенту, башканом Гагаузької автономії та мером Кишинева. 

Експрезидент Молдови Додон їздив до Москви домовлятися про реванш_1

Передноворічні зустрічі Додона

Як розповідає Додон у своїх дописах, він зустрічався із заступником глави бандугруповання –  адміністрація президента Росії Дмитрієм Козаком для обговорення "стратегічного партнерства"  і регіональної співпраці; також – із главою так званої Держдуми Федеральних зборів РФ В'ячеславом Володіним. 

Серед іншого, Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році. 

Тож, якщо читати між речень, Додон приїхав просити у  Москви підтримки в організації парламентської кризи та стимулюванні дочасних виборів. І, звісно, не варто сумніватися, що проросійський експрезидент просив у Москви фінансової підтримки, що для нього не вперше.
 

Читайте також:
Світ
Кремль намагався зробити, щоби вступ Фінляндії у Північноатлантичний альянс не виглядавпоразкою РФ. Але у Москві вкотре прорахувалися.
09 квітня, 16:51
Політика
Кремлівський бункерний щур живе в ілюзорному світі, де РФ має одні перемоги над супротивниками. Певно, така ситуація нам на руку...
26.12.2022, 20:15
Опінії
Російський Генеральний штаб спіймав облизня. Управління війною перебирають зек Євгєній Прігожин і манкурт Рамзан "Дон-Дон" Кафіров.
04.11.2022, 19:45
Опінії
Кремлівські вежі хитають одна одну у гонитві за абсолютною владою на Московії. Владімір Путін не готовий підтримати жодну з них відкрито.
09.10.2022, 08:49
Політика
Російська армія вкотре за свою історію програла внутрішню боротьбу спеціальним службам. ФСБ і Росгвардія вирішать подальшу долю РФ.
07.10.2022, 17:27
Політика
Кремлівський бункерний щур максимально підіймає ставки незаконними "референдумами", маючи на меті схилити Україну і Захід до перемовин.
21.09.2022, 20:23