Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»

ПОЛІТИКА
08 лютого, 07:40
Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»
Фото: Google

Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.

Відомий політтехнолог-маніпулятор, який став завсідником українського телебачення, вмовляє залишити країну-агресора у теперішніх кордонах, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Аббас Галлямов опинився у таборі відвертих "охоронців недоімперії" на рівні з Алєксєєм Навальним, Гаррі Каспаровим і Міхаілом Ходарковскім, почавши оббріхувати представників національних рухів корінних народів і регіоналістів-самостійників.

Ексспічрайтер Владіміра Путіна впевнений, що владу на Росію утримує лише невеликий клан, який по смерті кремлівського бункерного щура почне "лібералізацію" та домовиться з псевдоопозицією.

«Якщо до влади, не приведи Господь, прийдуть етнонаціоналісти, а не реформатори, котрі за мирне врегулювання ситуації, у нас спалахне нова громадянська війна. Є лише одна серйозна небезпека для Росії – це етносепаратизм і його посіпаки-регіоналісти. Всі вони сплять і бачать, як роздерибанити нашу батьківщину на національні закутки, можливо, навіть за збройної допомоги України і колективного Заходу. Ми не можемо цього допустити, а отже – мусимо завадити.

Єдиний сценарій переростання майбутньої смути у війну всіх проти всіх пов'язаний із перспективами розвалу Росії, ідею якого зараз намагається просувати частину російських опозиціонерів. Якщо учасники організованого ними Форуму вільних народів ПостРосії в Європарламенті отримають великі бюджети та приїдуть після падіння режиму до регіонів із закликом виходити зі складу РФ, то зможуть залучити до своїх лав сепаратистів – особливо серед представників малих народів. Це небезпека для нас і помилка для цивілізованого світу», – зазначив Аббас Галлямов.

Фактично, етнічний башкир, що став грошовитим манкуртом на побігеньках путінського режиму і його критиків, відмовляє у праві корінних націй на самовизначення, посилаючися на вигадки кремлівської пропаганди, породженням якої є сам.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що російська позасистемна опозиція зацементує чекістський режим, у разі збереження держави РФ в її теперішньому стані.

Читайте також:
Політика
Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.
05 вересня, 18:14
Війна
Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.
30 серпня, 19:36
Опінії
За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.
29 серпня, 18:35
Війна
Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.
25 серпня, 17:28
Політика
Увага! Українофоби у мережі магазинів "Віват Канцелярія".
23 серпня, 19:43
Політика
За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".
19 серпня, 17:27