Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»

ПОЛІТИКА
08.02.2023, 07:40
Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»
Фото: Google

Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.

Відомий політтехнолог-маніпулятор, який став завсідником українського телебачення, вмовляє залишити країну-агресора у теперішніх кордонах, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Аббас Галлямов опинився у таборі відвертих "охоронців недоімперії" на рівні з Алєксєєм Навальним, Гаррі Каспаровим і Міхаілом Ходарковскім, почавши оббріхувати представників національних рухів корінних народів і регіоналістів-самостійників.

Ексспічрайтер Владіміра Путіна впевнений, що владу на Росію утримує лише невеликий клан, який по смерті кремлівського бункерного щура почне "лібералізацію" та домовиться з псевдоопозицією.

«Якщо до влади, не приведи Господь, прийдуть етнонаціоналісти, а не реформатори, котрі за мирне врегулювання ситуації, у нас спалахне нова громадянська війна. Є лише одна серйозна небезпека для Росії – це етносепаратизм і його посіпаки-регіоналісти. Всі вони сплять і бачать, як роздерибанити нашу батьківщину на національні закутки, можливо, навіть за збройної допомоги України і колективного Заходу. Ми не можемо цього допустити, а отже – мусимо завадити.

Єдиний сценарій переростання майбутньої смути у війну всіх проти всіх пов'язаний із перспективами розвалу Росії, ідею якого зараз намагається просувати частину російських опозиціонерів. Якщо учасники організованого ними Форуму вільних народів ПостРосії в Європарламенті отримають великі бюджети та приїдуть після падіння режиму до регіонів із закликом виходити зі складу РФ, то зможуть залучити до своїх лав сепаратистів – особливо серед представників малих народів. Це небезпека для нас і помилка для цивілізованого світу», – зазначив Аббас Галлямов.

Фактично, етнічний башкир, що став грошовитим манкуртом на побігеньках путінського режиму і його критиків, відмовляє у праві корінних націй на самовизначення, посилаючися на вигадки кремлівської пропаганди, породженням якої є сам.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що російська позасистемна опозиція зацементує чекістський режим, у разі збереження держави РФ в її теперішньому стані.

Читайте також:
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41
Опінії
Чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають не вірити інформації з фронту, а вірити ЗелеМарафону
13 травня, 17:03
Політика
Держава-загарбник немає міцного підґрунтя для свого існування. Тамтешньому населенню згодовують прострочені догми минулого.
10 травня, 20:35
Війна
Волонтерка Берлінська вказала на негативний влив пропаганди про кінець війни через «два-три тижні»
04 травня, 12:33
Опінії
У державі Романових населення московії єднали тріадою «православ'я-самодержав'я-народність». Натомість у РФ панує зовсім інший дух.
21 квітня, 12:45
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
15 квітня, 07:12