Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»

ПОЛІТИКА
08.02.2023, 07:40
Ексспічрайтер Путіна закликав Захід зберегти «державну єдність федерації»
Фото: Google

Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.

Відомий політтехнолог-маніпулятор, який став завсідником українського телебачення, вмовляє залишити країну-агресора у теперішніх кордонах, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Аббас Галлямов опинився у таборі відвертих "охоронців недоімперії" на рівні з Алєксєєм Навальним, Гаррі Каспаровим і Міхаілом Ходарковскім, почавши оббріхувати представників національних рухів корінних народів і регіоналістів-самостійників.

Ексспічрайтер Владіміра Путіна впевнений, що владу на Росію утримує лише невеликий клан, який по смерті кремлівського бункерного щура почне "лібералізацію" та домовиться з псевдоопозицією.

«Якщо до влади, не приведи Господь, прийдуть етнонаціоналісти, а не реформатори, котрі за мирне врегулювання ситуації, у нас спалахне нова громадянська війна. Є лише одна серйозна небезпека для Росії – це етносепаратизм і його посіпаки-регіоналісти. Всі вони сплять і бачать, як роздерибанити нашу батьківщину на національні закутки, можливо, навіть за збройної допомоги України і колективного Заходу. Ми не можемо цього допустити, а отже – мусимо завадити.

Єдиний сценарій переростання майбутньої смути у війну всіх проти всіх пов'язаний із перспективами розвалу Росії, ідею якого зараз намагається просувати частину російських опозиціонерів. Якщо учасники організованого ними Форуму вільних народів ПостРосії в Європарламенті отримають великі бюджети та приїдуть після падіння режиму до регіонів із закликом виходити зі складу РФ, то зможуть залучити до своїх лав сепаратистів – особливо серед представників малих народів. Це небезпека для нас і помилка для цивілізованого світу», – зазначив Аббас Галлямов.

Фактично, етнічний башкир, що став грошовитим манкуртом на побігеньках путінського режиму і його критиків, відмовляє у праві корінних націй на самовизначення, посилаючися на вигадки кремлівської пропаганди, породженням якої є сам.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що російська позасистемна опозиція зацементує чекістський режим, у разі збереження держави РФ в її теперішньому стані.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Московити намагаються зламати Українську Націю ізсередини, задля цього діють доволі підступно. Ворожа «культурна гегемонія» досі присутня.
19 березня, 07:18
Світ
Лідерка популістської партії «S.O.S. România» Діана Шошоаке написала листа кремлівському диктатору. Вона воліє загарбати українські землі.
17 березня, 18:57
Світ
Затятий прихильник КНР та РФ закликав Україну капітулювати, назавжди забувши про членство в ЄС і НАТО. Думка українців йому байдужа.
04 березня, 08:26
Світ
Після гучного видовища у Білому домі, солов'їна — провідна мова міжнародного дипломатичного спілкування. Верховний лідер Ірану довів це.
02 березня, 15:12
Новини
Черговий релігійний діяч з Юдиного коліна проповідує єресь широкому загалу завдяки мережі. Він закликав християн молитися на всіх євреїв.
27 лютого, 14:54
Політика
Поскреби російського ліберала — неодмінно надибаєш імперського шовініста. Раніше перед ними за гроші виступав директор «Кварталу 95».
23 лютого, 21:00