Еліта Казахстану готова виставити рахунки росії за десятиліття поневолення

СВІТ
23 червня, 09:02
Еліта Казахстану готова виставити рахунки росії за десятиліття поневолення
Фото: YouTube

Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політолог стверджує, ні Нурсултан Назарбаєв, ні Касим-Жомарт Токаєв ніколи не планували та не планують позбуватися національного суверенітету на користь росії.

«Проте одночасно вони не хочуть з нею сваритися, тому будуть уникати прямого конфлікту. Серед казахської еліти багато людей, готових виставити рахунки російській імперії за численні прояви пригноблення їхнього народу. Не варто забувати про збройні конфлікти між росією та народами Середньої Азії. Зокрема, багатомільйонне повстання 1916 року, рушійною силою якого були казахи. Пізніше воно переросло у рух басмачів, з яким совєцька влада боролася багато років. Останнім часом ситуація змінилась: виявилось, що росія не така вже й сильна, вона по вуха зав'язла у війні з Україною. Тож сил у неї на каральні операції проти інших сусідів не вистачає. І казахи цей доленосний момент дуже добре відчули», – зазначив Сергій Гайдай.

Також директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" додає, на сьогодні основними союзниками та партнерами щільно інтегрованого у світову економіку Нур-Султана є не Москва і Мінськ, як багато хто досі вважає, але Пекін з Анкарою.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада і народ Казахстану не визнають квазідержавні утворення (кремлівські лімітрофи), оскільки їхнє існування суперечить міжнародному праву.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01
Світ
Суспільство Німеччини здається паралізованим, апатичним і багато в чому тамтешня демократія давно перестала функціонувати як годинник.
31 травня, 19:23
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
20 травня, 09:08
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58
Економіка
Паливна криза, спричинена знищенням нафтобаз і переробних заводів російськими ракетами, дала привід збагатися не чистим на руку чиновникам.
04 травня, 09:15