Еліта Казахстану готова виставити рахунки росії за десятиліття поневолення

СВІТ
23 червня, 09:02
Еліта Казахстану готова виставити рахунки росії за десятиліття поневолення
Фото: YouTube

Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політолог стверджує, ні Нурсултан Назарбаєв, ні Касим-Жомарт Токаєв ніколи не планували та не планують позбуватися національного суверенітету на користь росії.

«Проте одночасно вони не хочуть з нею сваритися, тому будуть уникати прямого конфлікту. Серед казахської еліти багато людей, готових виставити рахунки російській імперії за численні прояви пригноблення їхнього народу. Не варто забувати про збройні конфлікти між росією та народами Середньої Азії. Зокрема, багатомільйонне повстання 1916 року, рушійною силою якого були казахи. Пізніше воно переросло у рух басмачів, з яким совєцька влада боролася багато років. Останнім часом ситуація змінилась: виявилось, що росія не така вже й сильна, вона по вуха зав'язла у війні з Україною. Тож сил у неї на каральні операції проти інших сусідів не вистачає. І казахи цей доленосний момент дуже добре відчули», – зазначив Сергій Гайдай.

Також директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" додає, на сьогодні основними союзниками та партнерами щільно інтегрованого у світову економіку Нур-Султана є не Москва і Мінськ, як багато хто досі вважає, але Пекін з Анкарою.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада і народ Казахстану не визнають квазідержавні утворення (кремлівські лімітрофи), оскільки їхнє існування суперечить міжнародному праву.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04 грудня, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23 жовтня, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22 жовтня, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23