Епатажну Третьякову застали за дивною поведінкою під час виступу Зеленського у ВР

ПОЛІТИКА
20.10.2020, 17:08
Епатажну Третьякову застали за дивною поведінкою під час виступу Зеленського у ВР
Фото: bbc.com

Депутат постійно кивала головою під час виступу «гаранта», який розповідав про «переваги» відкритого ринку землі.

Депутата від «Слуги народу» Галину Третьякову застали за дивною поведінкою, коли за трибуною зі своїм щорічним посланням виступав Володимир Зеленський.

Відео виклав у себе на сторінці у Facebook фотограф Ян Доброносов.

Під час виступу Зеленського, що розповідав про переваги відкритого ринку землі, Третьякова постійно кивала головою. Через що у соцмережах жінка стала об'єктом дотепів.

Хтось з коментаторів припустив, що причиною може бути психічне захворювання. Інші користувачі  відверто кепкували: «Нагадала Добкіна молодшого», «В жінки приступ, а ви знімаєте… А можливо і «слуховий оргазм», «На перших партах в школах теж завжди такі були», «Пристрасна фанатка» тощо.

Як відомо, Галина Третьякова неодноразово потрапляла у скандали. Найгучніше прізвище депутатки згадували, коли вона заявила про «дітей низької якості», яких краще не народжувати...  

Зазначимо, що й інші депутати ВР неодноразово відзначалися дивною поведінкою.

Наприклад, соратника Медведчука – Кива відзначився тим, що розглядаючи фото топмоделі, прямо під куполом Ради кріпкою рукою соціалізму «душив задушливу гідру епохи бідності». Простіше кажучи – мастурбував.

Його колега і старий, добрий знайомий – Андрій Денисенко  розглядав у Верховній Раді збережені у нього в смартфоні порно категорії БДСМ у день голосування за бюджет-2019.

А згаданий вище Добкін, судячи з усього, ховався від прибульців з інших планет, перебравши дозу невідомої наркотичної речовини.

Читайте також:
Тепер «небезпечним злочинцям» загрожує кримінальне покарання.
вчора, 17:30
У п’ятого Президента не залишилося ані креативщиків, ані любові та пристрасті.
вчора, 08:55
Політик порадив гаранту бути обачнішим з наркотиками та прибрати з власного оточення корупціонерів.
15 червня, 19:25
Жоден адепт лівої ідеолоґії не має пропустити визначну подію, яка цієї неділі, 13 червня, відбудеться у місті Салем у штаті Таміл-Наду.
12 червня, 15:15
Туалети також повинні бути обладнані золотистими йоржиками.
02 червня, 19:34