Естонія і Норвеґія слідом за Фінляндією готуються закрити кордон із росією

СВІТ
19.11.2023, 07:51
Естонія і Норвеґія слідом за Фінляндією готуються закрити кордон із росією
Фото: Google

Нова міграційна криза, спровокована Кремлем, ставить під загрозу безпеку Північно-Східної Європи. Росіяни завозять нелегалів до сусідів.

На це нарікають міністри внутрішніх справ Естонії та Норвеґії, повідомляє видання Postimees. Цілком очевидно, що Таллінн з Осло невдовзі закриють контрольно-пропускні пункти на кордоні з країною-агресоркою.

Так, зокрема керівник естонської прикордонної служби Вейко Коммусаар заявив, що влада буде наслідувати дії уряду Фінляндії через наплив нелегалів. Держслужбовець додав: Таллінн уважно стежить за ситуацією і готовий запобігти будь-якій нелегальній міграції, закривши повністю всі КПП на кордоні з РФ.

Подібну заяву зробила голова норвезького МВС Емілі Енґер Мель. Міністерка стверджує, що скандинавське королівство має єдиний пункт прикордонного контролю із росією, який за потреби заблокують.

«Станом на сьогодні трафік дуже низький і був низьким протягом усієї осені. Але ми уважно стежимо за ситуацією, і, можливо, у разі потреби нам доведеться закрити кордон на короткий час», — сказала Емілі Енґер Мель.

Прикметно, що більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної держави-окупанта. Кремль натомість активізував гібридну тактику часів Холодної війни.

Читайте також:
Кримінал
Агентурна мережа ресурсної федерації московії обплела весь світ. Навіть у західних демократіях повно тих, кому криваві гроші не пахнуть.
14 липня, 15:03
Політика
Віктор Орбан відчув себе володарем Європи. Він вільно пересувається світом, обіцяючи жертвам мир, а агресорам перемогу, ігноруючи дійсність.
11 липня, 14:52
Політика
Будапешт знов опинився не на тому боці доленосних подій історії. Певно, так уже судилося нашим західним сусідам по той берег Тиси.
10 липня, 12:31
Політика
Штучний інтелект у злих руках не менш небезпечний, аніж бункерний щур з ядерною гранатою. Захід має підійти до небезпеки згуртованішим.
07 липня, 15:42
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
15 червня, 16:04
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23