Естонія і Норвеґія слідом за Фінляндією готуються закрити кордон із росією

СВІТ
19 листопада, 07:51
Естонія і Норвеґія слідом за Фінляндією готуються закрити кордон із росією
Фото: Google

Нова міграційна криза, спровокована Кремлем, ставить під загрозу безпеку Північно-Східної Європи. Росіяни завозять нелегалів до сусідів.

На це нарікають міністри внутрішніх справ Естонії та Норвеґії, повідомляє видання Postimees. Цілком очевидно, що Таллінн з Осло невдовзі закриють контрольно-пропускні пункти на кордоні з країною-агресоркою.

Так, зокрема керівник естонської прикордонної служби Вейко Коммусаар заявив, що влада буде наслідувати дії уряду Фінляндії через наплив нелегалів. Держслужбовець додав: Таллінн уважно стежить за ситуацією і готовий запобігти будь-якій нелегальній міграції, закривши повністю всі КПП на кордоні з РФ.

Подібну заяву зробила голова норвезького МВС Емілі Енґер Мель. Міністерка стверджує, що скандинавське королівство має єдиний пункт прикордонного контролю із росією, який за потреби заблокують.

«Станом на сьогодні трафік дуже низький і був низьким протягом усієї осені. Але ми уважно стежимо за ситуацією, і, можливо, у разі потреби нам доведеться закрити кордон на короткий час», — сказала Емілі Енґер Мель.

Прикметно, що більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної держави-окупанта. Кремль натомість активізував гібридну тактику часів Холодної війни.

Читайте також:
Війна
Той, у кого сусідом є дикунська і варварська держава-агресор, просто мусить завжди бути готовим до відсічі. Si vis pacem para bellum!
07:01
Світ
Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.
вчора, 07:09
Світ
Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.
06 грудня, 19:52
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
01 грудня, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24