Естонія збудує електронну стіну на кордоні з Росією

СВІТ
24 серпня, 17:22
Естонія збудує електронну стіну на кордоні з Росією
Фото: Delfi

Більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної країни-агресорки.

Яскравим свідченням слугує план уряду Естонії спорудити електронну стіну по центру течії річки Нарва, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Delfi".

Зазначається, що на кордоні з РФ невдовзі постане огорожа з потужною системою радіоелектронної розвідки, яка дозволять стежити за ситуацією на кордоні у режимі реального часу.

«Спочатку планується побудувати 6 радарних постів спостереження, всього буде збудовано 15 постів. Будівництво стартує цьогоріч узимку, а завершиться до квітня 2025 року. Вартість проєкту – близько €2 мільйони», – пояснили у пресслужбі державного Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії.

Прикметно, але у квітні 2023 року "електронну стіну" на кордоні з Росією почали будувати у Польщі, споруда буде обладнана денними та нічними камерами спостереження, а також датчиками руху.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає згадати про те, як на тижні поблизу Естонії росіяни встановили бронзову статую кривавому совєцькому диктатору Іосіфу Сталіну.

Читайте також:
Війна
Волонтери з організації «Your Finnish Friends» привезли смертоносний гусеничний панцерник у Гельсинкі. Мета — довести фінам, що війна поруч.
21 листопада, 15:39
Політика
Фінляндія має підтримувати євроатлантичні прямування українців. Причина очевидна — Україна заслуговує бути частиною вільної Європи.
10 листопада, 17:41
Політика
Давні зв'язки Праги з Братиславою безсумнівно вплинуть на діяльність нового уряду Словаччини. Адже Чехія по духу ближча за Угорщину.
28 жовтня, 10:36
Політика
Недостатньо виділяти кошти на підтримку України. Європейські країни мають посилювати спроможності з виробництва зброї та боєприпасів.
26 жовтня, 20:27
Війна
Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.
23 вересня, 21:54
Політика
70-річний воєнний злочинець, який просиджує штанці та пудить у валізи, перебуваючи у бункерах Кремля, мусить постати перед судом.
16 серпня, 21:50