Естонія надасть Україні необхідне енергообладнання

СВІТ
20.11.2022, 08:45
Естонія надасть Україні необхідне енергообладнання

13 великих електричних генераторів найближчим часом надійдуть із Таллінна до Києва, звідки потім розподілять по інших населених пунктах.

Про це повідомив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на суспільний мовник "Eesti Rahvusringhääling".

За словами головного дипломата балтійської республіки, крім енергообладнання Україні також подарують 27 багатомісних автобусів із комунальної власності Таллінна.

«Хочу підкреслити, що це наш внесок у спільну перемогу над російським агресором. На додачу до військової та політичної підтримки Україні необхідно всіляко надавати гуманітарну допомогу, щоб українське суспільство могло якнайкраще функціонувати, попри руйнівну війну», – заявив Урмас Рейнсалу.

Очільник естонського МЗС додав, що спільно з міською владою Таллінна найближчим часом планується відправити ще 2 сучасних автомобілі швидкої медичної допомоги.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", колишній міністр оборони Естонії закликав колективний Захід передавати не тільки ППО, а й літаки.

Читайте також:
Війна
США не можуть передбачити, скільки часу доведеться допомагати Україні
01 березня, 08:05
Світ
Потік солідарності з усього світу може принести не лише практичну допомогу, "але й силу завдяки усвідомленню того, що разом ми об’єднані".
24 лютого, 14:50
Світ
Ми підтримуємо український народ у його боротьбі за вільне та гідне життя
24 лютого, 13:12
Світ
Франція висловила солідарність українському народу
24 лютого, 11:45
Світ
"Німеччина підтримуватиме їх у цьому - так сильно і так довго, як це необхідно"
24 лютого, 11:35
Світ
Попереду нас чекає майбутнє єдності, - Урсула Фон дер Ляєн
24 лютого, 11:15