Україні слід передавати не тільки ППО, а й літаки, – ексміністр оборони Естонії

ПОЛІТИКА
17.11.2022, 06:51
Україні слід передавати не тільки ППО, а й літаки, – ексміністр оборони Естонії
Фото: Delfi

Ракетний напад росії на Польщу довів, що несамовитого агресора зі Сходу зупиняє тільки надмірна і потужна сила, бажано у вигляді зброї.

До такого висновку прийшов колишній міністр оборони Естонської республіки Калле Лаанет, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Delfi".

За його словами, нині як ніколи раніше треба якнайшвидше дати Україні більше зброї, незалежно від того, звідки до Польщі прилетіла ракета, бо у небезпеці вся Європа.

«Нам усім слід визнати, що саме через агресію росії збитки та руйнація розповсюджуються й на інші, сусідні з Україною країни. Тому ми повинні поставитися до цього інциденту вкрай серйозно. Росія теж спостерігає за тим, що відбувається, за тим, що зроблять союзники, як відреагують ЄС і НАТО. Я більше, ніж переконаний, що Україна виграла від цього інциденту, – якщо можна так сказати, – оскільки це підвищило солідарність і готовність союзників підтримати Україну. На інцидент у Польщі потрібно відповісти негайно, оскільки Москва стежить за реакцією Заходу.

Факт полягає у тому, що якби 24 лютого росія не розпочала б агресію в Україні, то сьогодні ми не мали б двох загиблих цивільних осіб на території Польщі. Також є фактом, що на території ЄС і НАТО загинули двоє людей, двоє ні в чому не винних людей. Ще одним фактом є те, що 15 листопада відбулися серйозні ракетні удари по Україні, де було вражено щонайменше 15 об'єктів інфраструктури та близько 10 мільйонів людей залишилися без електрики. І все це з боку росії. Тож ми мусимо негайно надати українцям не тільки системи ППО, але й літаки», – наголосив Калле Лаанет.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що напередодні законодавці Чеської республіки оголосили росію державою-спонсором тероризму.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Алєксандр Лукашенко надав Владіміру Путіну дозвіл на розміщення тактичної ядерної на задньому дворі Московії. Тобто, у Білорусі.
26 березня, 19:33
Світ
Українські захисники опанували сучасні системи протиповітряної оборони на військовому полігоні в околицях міста Санта-Барбара ді Сабаудія.
20 березня, 17:22
Світ
Владімір Путін укотре погрожує цивілізованому світові ракетним терором, у кремлівського бункерного щура є для цього партнери по нещастю.
23 лютого, 19:19
Політика
Західні партнери України розробляють процедуру для придбання нашим захисникам великої кількості артилерійських снарядів калібру 155-мм.
18 лютого, 22:53
Війна
Брак компонентів, ймовірно, впливає на виробництво техніки на експорт
02 лютого, 11:55
Війна
Українські захисники не припиняють дивувати майстерністю та вмінням здобувати у бою таку необхідну для оборони Батьківщини техніку.
04 січня, 15:01