Естонія не заважатиме завершенню «Північного потоку-2»

СВІТ
27 лютого, 14:36
Естонія не заважатиме завершенню «Північного потоку-2»
Фото: Modern Diplomacy

Для більшості європейських політиків гроші Кремля все ж важливіші за власні принципи, Естонія тут не виключення.

Днями депутат Європарламенту від урядової естонської Центристської партії Яна Тоом заявила, що запровадження санкцій проти учасників будівництва газогону "Північний потік-2" – непоправна помилка, яка заважає відновити сталий діалог із РФ.

Знаково, що її думка прозвучала не деінде, а саме в ефірі програми "60 хвилин" на пропагандистському каналі "Россия", інформує видання "Postimees".

«Послухайте, я особисто санкцій проти вас ніколи не ввожу, хочу вас засмутити. Я завжди голосую проти. Наскільки я розумію, санкції будуть персональні та досить м'які. Чесно кажучи, російські справи йдуть досить непогано наперекір критичним заявам Байдена і невдалому візиту Борреля», – прокоментувала ситуацію довкола "Північного потоку-2" Яна Тоом.

Естонський депутат Європарламенту також зауважила, що всіляко підтримує скоріше завершення спорудження ініційованого путінським режимом газогону в обхід України по дну Балтійського моря.

«Чесно, я не розумію хвилювання росіян із цього приводу. Американський держдеп хоч і впливовий, але не здійснює реальної політики у нас в Євросоюзі, особливо в Європарламенті. Тому, вважаю, всім нам потрібно м'якше ставиться до ідеї "Північного потоку-2", який, звичайно ж, буде добудовано», – підсумувала Яна Тоом.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що естонська урядова коаліція планує ратифікувати угоду з Кремлем про міждержавний кордон, аби відновити дружні відносини.

Читайте також:
Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.
20 квітня, 10:23
Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.
19 квітня, 17:25
Комуністичний Китай взявся втілювати у життя методи "м'якої сили", розпочавши з "благодійної" поставки вакцин до Параґваю.
19 квітня, 08:59
Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?
18 квітня, 14:34
У сухому залишку на нашій ділянці фронту мінус два есмінці та невідома доля щодо повноправного членства у Північноатлантичному альянсі...
17 квітня, 17:56
Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.
14 квітня, 10:37