Естонія не заважатиме завершенню «Північного потоку-2»

СВІТ
27.02.2021, 14:36
Естонія не заважатиме завершенню «Північного потоку-2»
Фото: Modern Diplomacy

Для більшості європейських політиків гроші Кремля все ж важливіші за власні принципи, Естонія тут не виключення.

Днями депутат Європарламенту від урядової естонської Центристської партії Яна Тоом заявила, що запровадження санкцій проти учасників будівництва газогону "Північний потік-2" – непоправна помилка, яка заважає відновити сталий діалог із РФ.

Знаково, що її думка прозвучала не деінде, а саме в ефірі програми "60 хвилин" на пропагандистському каналі "Россия", інформує видання "Postimees".

«Послухайте, я особисто санкцій проти вас ніколи не ввожу, хочу вас засмутити. Я завжди голосую проти. Наскільки я розумію, санкції будуть персональні та досить м'які. Чесно кажучи, російські справи йдуть досить непогано наперекір критичним заявам Байдена і невдалому візиту Борреля», – прокоментувала ситуацію довкола "Північного потоку-2" Яна Тоом.

Естонський депутат Європарламенту також зауважила, що всіляко підтримує скоріше завершення спорудження ініційованого путінським режимом газогону в обхід України по дну Балтійського моря.

«Чесно, я не розумію хвилювання росіян із цього приводу. Американський держдеп хоч і впливовий, але не здійснює реальної політики у нас в Євросоюзі, особливо в Європарламенті. Тому, вважаю, всім нам потрібно м'якше ставиться до ідеї "Північного потоку-2", який, звичайно ж, буде добудовано», – підсумувала Яна Тоом.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що естонська урядова коаліція планує ратифікувати угоду з Кремлем про міждержавний кордон, аби відновити дружні відносини.

Читайте також:
Політика
Президент Ірану Масуд Пезешкіан оголосив про призупинення співпраці з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ).
02 липня, 11:49
Опінії
Витіснення росії із країн Кавказу – лише перший етап
02 липня, 10:05
Політика
Баку відповідає: дипломатична криза через переслідування азербайджанців у росії.
01 липня, 10:49
Війна
Президент США Дональд Трамп уперше погодився з тим, що росія є довгостроковою загрозою для НАТО.
27 червня, 09:26
Війна
Речник міністерства закордонних справ Китаю Го Цзякунь стверджує, буцімто Пекін ніколи не надавав зброї жодній зі сторін війни в Україні.
26 червня, 18:27