Естонія пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором

СВІТ
03.08.2022, 18:01
Естонія пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором

Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.

Такий лейтмотив першого робочого візиту нового міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу до України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу урядовця.

Як зауважив дипломат під час відвідин Житомирської області, крім допомоги у відновленні нашої країни, міжнародна спільнота має домагатися притягнення росії до відповідальності за скоєні злочини.

«Ми підтримуватимемо вас стільки, скільки потрібно! Наразі Україна вже цілих 160 днів захищає свою свободу, суверенітет та цінності у невиправданій та жорстокій війні з росією. У свій перший візит на посаді голови МЗС Естонії я приїхав саме в Україну, щоби віддати шану силі та стійкості українців. Естонія хотіла б допомагати саме там, де допомога потрібна найбільше. Крім справ у Житомирській області, ми надаватимемо допомогу і підтримку жінкам і дітям, що зазнали насильства», – зазначив Урмас Рейнсалу.

Також головний естонський дипломат заклав у місті Овруч перший камінь у фундамент нового дитячого садка і передав 2 пожежні машини сусідньому селу Бехи.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний уряд Сакартвело (Грузії) боїться називати росію країною-агресором.

Читайте також:
Політика
Не можна вимагати від жертви йти на поступки агресору, бо тоді кожен автократ захоче змінити світ. Україна потребує допомоги всього Заходу.
18 лютого, 12:35
Політика
47-й президент США наговорив багато жахливих слів, але поки не підтвердив їх справами. Чи правда настільки шалений уявний трампівський план?
17 лютого, 12:36
Політика
Ексміністр закордонних справ Литовської республіки назвав головного вигодонабувача конфлікту в Європі. Як не двино, ним виявилася КНР.
17 лютого, 06:03
Політика
У голові 47-го президента США вирує потужний безлад, який виходить назовні. Слід розуміти, що поки немає ніякого плану від Дональда Трампу.
13 лютого, 13:46
Світ
Нова американська влада не відчуває того, що щодня на собі відчувають українці. Марко Рубіо було б корисно наслідувати Бориса Джонсона.
05 лютого, 08:27
Політика
Кір Стармер підпише символічну 100-річну угоду із Володимиром Зеленським. На жаль, документ не передбачає жодних союзницьких відносин.
16 січня, 13:46