Естонія пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором

СВІТ
03 серпня, 18:01
Естонія пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором

Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.

Такий лейтмотив першого робочого візиту нового міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу до України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу урядовця.

Як зауважив дипломат під час відвідин Житомирської області, крім допомоги у відновленні нашої країни, міжнародна спільнота має домагатися притягнення росії до відповідальності за скоєні злочини.

«Ми підтримуватимемо вас стільки, скільки потрібно! Наразі Україна вже цілих 160 днів захищає свою свободу, суверенітет та цінності у невиправданій та жорстокій війні з росією. У свій перший візит на посаді голови МЗС Естонії я приїхав саме в Україну, щоби віддати шану силі та стійкості українців. Естонія хотіла б допомагати саме там, де допомога потрібна найбільше. Крім справ у Житомирській області, ми надаватимемо допомогу і підтримку жінкам і дітям, що зазнали насильства», – зазначив Урмас Рейнсалу.

Також головний естонський дипломат заклав у місті Овруч перший камінь у фундамент нового дитячого садка і передав 2 пожежні машини сусідньому селу Бехи.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний уряд Сакартвело (Грузії) боїться називати росію країною-агресором.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Путінський режим блефує і марно намагається примусити світ ядерним шантажем всадовити Україну за стіл мирних перемовин, яких не буде.
30 серпня, 08:09
Світ
Російське вторгнення в Україну, яке триває вже рівно 6 довгих і кривавих місяців, змінило світ остаточно і назавжди.
25 серпня, 09:23
Світ
Моральний обов'язок усіх вільних народів полягає у найшвидшому наданні українцям більше зброї та запровадженні жорсткіших санкцій проти РФ.
21 серпня, 17:00
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09
Політика
У російсько-українській війні Анкара намагається маневрувати й зберігати власну позицію, яку, проте, нейтральною аж ніяк не назвеш.
04 червня, 09:07