Уряд Сакартвело боїться називати росію країною-агресором

СВІТ
02 серпня, 18:01
Уряд Сакартвело боїться називати росію країною-агресором
Фото: Caucasus Watch

Двосторонні відносини між Тбілісі та Москвою відверто мають характер васалітету, де перший займає підлеглу роль, яку йому відвела друга.

Свідченням цього є позиція чинного уряду Сакартвело під проводом політичного проєкту олігарха Бідзини Іванішвілі "Грузинська мрія".

Напередодні формальний партійний лідер Іраклі Кобахідзе відмовився називати росію країною-агресором, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Apsny.ge".

Причиною стала поява на вулицях і станціях метрополітену Тбілісі рекламних банерів із гучним написом "Росія хоче війни, а не Захід!", які політик вважає провокацією опозиційних сил.

«Демонстрований подібними банерами зміст, певно може викликати конфлікт. Адже до нас приїжджає багато росіян, яким це не сподобається. Якщо я не помиляюся, там написано, що війну хоче Росія, але не Захід. Я взагалі не знаю, що означає ця кампанія. Вірогідно, це провокація наших опонентів. Ми не можемо вести публічну дискусію на цю тему», – висловився Іраклі Кобахідзе.

Водночас голова партії "Грузинська мрія" переконаний у тому, що на тлі повномасштабного російського вторгнення Тбілісі має підтримати зв'язки з обома сторонами конфлікту й дотримуватися нейтралітету.

Цілком імовірно, що основною причиною таких заявив представників чинного уряду південнокавказької країни показують, кому вони служать і чиї інтереси обслуговують, очевидно, йдеться не про грузинський народ, а Кремль.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прем'єр-міністр Сакартвело переконаний: його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.

Читайте також:
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
вчора, 12:05
Світ
Нафту з США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російській нафті
09 серпня, 14:08
Світ
У понеділок, 8 серпня, китайські військові повідомили про нові навчання неподалік від Тайваню
08 серпня, 11:27
Новини
Із закликом виступили сенатори США Ліндсі Грем та Річард Блюменталь
08 серпня, 10:15
Світ
Також зупинено видачу віз для російських власників нерухомості.
06 серпня, 10:19
Опінії
Чи буде надавати росія військову допомогу комуністичного Китаю у разі війни за Тайвань із США? – Звісно, що буде!
05 серпня, 18:45