Естонська армія замовила сотні протитанкових ракет Spike SR

СВІТ
21 січня, 16:22
Естонська армія замовила сотні протитанкових ракет Spike SR
Фото: google

Основними експлуатантами Spike SR стануть добровольчі воєнізовані формування в Естонії

Естонія закуповує понад 500 ракет до протитанкових комплексів Spike SR ізраїльського виробництва.

Компанія EuroSpike, спільне підприємство Diehl Defense, Rheinmetall Electronic та Rafael з виробництва та маркетингу сімейства ракет Spike в Європі, оголосило про отримання замовлення на більш ніж 500 ракет Spike SR.

Це замовлення є частиною підписаної у 2019 році угоди на суму 40 мільйонів євро на постачання 18 пускових установок для естонської армії протягом 7 років, причому пускові установки вже поставлені протягом 2020 року.

Угода включає можливість придбання додаткових пускових установок. Перша партія прибуде наприкінці 2022 року і включатиме допоміжне обладнання, таке як навчальні ракети.

Повідомляється, що пускові установки вже знаходяться у країні.

Естонська армія замовила сотні протитанкових ракет Spike SR_1

Основними експлуатантами Spike SR стануть добровольчі воєнізовані формування в Естонії (Кайтселійт), чиї 90-мм протитанкові гарматні системи, що буксируються, замінять.

«У разі таких великих та важливих інвестицій ми дуже раді, що завдяки порівнянню різних можливостей ми змогли заощадити майже два мільйони євро на очікуваних загальній вартості проєкту і тим самим значно покращити наші протитанкові можливості», – повідомив представник Естонії.

Spike SR

Багатоцільовий протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) ближньої дії Spike-SR (Short Range) призначений для ураження сучасної бронетанкової техніки, в т.ч. оснащеною динамічним захистом, фортифікаційних споруд, живої сили супротивника безпосередньо на полі бою.

На додаток до зброї Естонія також отримає засоби навчання, які допоможуть скоротити витрати на впровадження нової зброї, при цьому значно підвищивши ефективність підрозділів на полі бою.

Читайте також:
Війна
Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.
07:01
Світ
У Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.
вчора, 07:59
Війна
Військове формування України з білоруських добровольців збільшено до полку
21 травня, 18:23
Новини
Колишній міністр МЗС ЧРІ має намір провести офіційні та неофіційні зустрічі
21 травня, 13:43
Війна
Чим раніше бойові дії та руйнація інфраструктури розгорнуться на росії, тим можливим стане протверезіння населення федерації.
20 травня, 07:56
Світ
Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – "Бандерівські смузі" та листівки з погрозами.
19 травня, 18:12