Естонська поліція відловлюватиме адептів «побєдобєсія»

СВІТ
29 квітня, 08:37
Естонська поліція відловлюватиме адептів «побєдобєсія»

Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.

Напередодні 9 травня правоохоронні органи та спеціальні служби Естонської республіки оголосили про "зачистку" небажаних елементів, які планують святкувати "Дєнь Пабєди".

Такі відомості оприлюднила головна громадська телерадіомовна компанія балтійської країни "ERR", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, естонська поліція посилить контроль за соціальними мережами, не допустить автопробігу з російськими триколорами та сумнозвісними "георгіївськими стрічками".

«Говорячи про 9 травня, ми будемо готові до можливих провокацій і, звичайно, реагуватимемо на всі правопорушення. Ми стежитимемо за тим, що відбувається в інтернеті, а також за дорожнім рухом. Наприклад, ми не допустимо конвоїв, які підтримують діяльність воєнного злочинця Путіна, подібних до тих, що були організовані в інших країнах Європи», – прокоментував представник естонської поліції Йоосеп Каасік.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.

Читайте також:
Опінії
Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.
03 травня, 10:22
Світ
Адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".
30 квітня, 07:09
Кримінал
Слуги Феміди Литовської республіки розпочали розгляд позову родичів жертв подій 13 січня 1991 року проти Міхаіла Горбачова.
28 березня, 21:24
Світ
Подвійні стандарти для корумпованої еліти країн ліберально-демократичного Заходу – норма, адже вона роками харчується з рук Кремля.
16 березня, 17:09
Історія
Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.
07 січня, 11:16
Світ
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
27.10.2021, 12:43