Естонська поліція відловлюватиме адептів «побєдобєсія»

СВІТ
29.04.2022, 08:37
Естонська поліція відловлюватиме адептів «побєдобєсія»

Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.

Напередодні 9 травня правоохоронні органи та спеціальні служби Естонської республіки оголосили про "зачистку" небажаних елементів, які планують святкувати "Дєнь Пабєди".

Такі відомості оприлюднила головна громадська телерадіомовна компанія балтійської країни "ERR", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, естонська поліція посилить контроль за соціальними мережами, не допустить автопробігу з російськими триколорами та сумнозвісними "георгіївськими стрічками".

«Говорячи про 9 травня, ми будемо готові до можливих провокацій і, звичайно, реагуватимемо на всі правопорушення. Ми стежитимемо за тим, що відбувається в інтернеті, а також за дорожнім рухом. Наприклад, ми не допустимо конвоїв, які підтримують діяльність воєнного злочинця Путіна, подібних до тих, що були організовані в інших країнах Європи», – прокоментував представник естонської поліції Йоосеп Каасік.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Добігає кінця голосування за нові назви для вулиць нашого міста, з яких нарешті мають щезнути імена і прізвища окупантів із Московії.
28 березня, 22:02
Політика
На тлі стихійних протестів в Улан-Баторі монґольська влада вирішила "зіграти у патріотизм", розпочавши перехід на традиційну писемність.
07.12.2022, 06:34
Політика
На 31-му році відновленої державної самостійності в українській столиці не місце усіляким бовванам совєцької та імперської доби.
05.11.2022, 09:18
Світ
На його місці міська влада має намір обладнати тротуар
08.08.2022, 14:27
Світ
Уряд Естонії постановив прибрати радянські пам'ятки з публічного простору в найстисліші терміни
05.08.2022, 14:45
Опінії
Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.
03.05.2022, 10:22