ФБР попередила громадян США про можливі кібератаки

СВІТ
23 лютого, 14:51
ФБР попередила громадян США про можливі кібератаки
Фото: google

Зазначивши, що їх слід більше всього чекати від РФ.

Офіційний представник Федерального бюро розслідувань (ФБР) попередив американські компанії та органи місцевої влади про потенційні кібератаки через нещодавні санкції США проти Росії.

На телефонному брифінгу з приватними керівниками, державними та місцевими чиновниками високопоставлений представник ФБР Девід Рінг зауважив, що наразі Росія стала “робочим середовищем” для кіберзлочинців.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на власні джерела.

Він також звернувся з проханням розглянути, як атаки програм-вимагачів можуть порушити надання критично важливих послуг.

Готовність російськомовних кіберзлочинців завдати шкоди США хвилювала американців протягом багатьох років, але досягла апогею минулого року, коли атака шкідливого програмного забезпечення змусила американську трубопровідну систему Colonial Pipeline припинити роботу на кілька днів.

Інцидент спричинив довгі черги на заправних станціях у кількох штатах США і спонукав Байдена закликати президента Росії Володимира Путіна приборкати кіберзлочинців, які діють з РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22 червня, 14:45
Війна
Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!
08 березня, 18:46
Війна
Кібервійна - одна з складових планів наступу ворога
25 лютого, 13:45
Війна
Їх планують провести весною 2022 року
18 лютого, 10:14
Війна
Постійні DDoS-атаки, здійснювані закордонними хакерами на урядові сайти України, коштують Кремлю всього кілька сотень доларів.
17 лютого, 12:27
Війна
Немає сумнівів у тому, що за атакою на українські ресурси стоїть саме Росія
16 лютого, 10:17