Фінляндія як європейський закуток російських шпигунів і пропагандистів

ПОЛІТИКА
01.09.2023, 17:22
Фінляндія як європейський закуток російських шпигунів і пропагандистів
Фото: Останній Бастіон

В уявленні більшості українців батьківщина маршала Маннергейма являє "еталон демократії та свободи слова", насправді все не так однозначно.

Про це відверто заявляє відомий фінляндський волонтер, незалежний OSINT-аналітик і громадський діяч Марко Енквіст, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його багаторічними спостереженнями, влада Суомі не приділяла жодної уваги впливу, який ресурсна федерація московії та її громадяни здійснювали на теренах сусідньої північноєвропейської країни.

«Шляхом налагодженої шпигунської мережі та пропагандистській комунікації, Росія руками росіян, які проживають у нашій країні, впливали та досі впливають на політичний порядок денний у Гельсинкі. Навіть після окупації українського Криму весною 2014 року фінляндські урядовці були обережними у висловлюваннях, боячись образити своїх старших партнерів у Москві», – повідомляє Марко Енквіст.

Особливо проявилися так звані "шпигуни глибокого залягання" або ж "сплячі агенти", котрі під проводом авторитетного у Суомі юриста Йогана Бекмана почали привозити до країни терористів незаконних збройних формувань "ДНР/ЛНР", виставляючи їх "борцями з українським неонацизмом".

Щобільше, Марко Енквіст звинувачує на основі доведених фактів і фінляндську пресу у несвідомій роботі на державу-агресорку, коли захисників України (конкретніше, полк Національної гвардії "Азов" – прим. ред.) бездоказово засуджували та звинувачували у вигаданих злочинах.

«Поліція безпеки та розвідка проігнорувала активність проросійських бойовиків, яких привозили агітувати та вербувати до Суомі Бекман із керівниками різних громадських організацій під приводом дружби з Росією. Тепер, коли затримали терориста з угруповання "Русич" суспільство почало ставити логічні запитання, на які ні чиновники, ні правоохоронці, ні тим паче преса не дають одностайної відповіді, що породжує ще більше питань та роздратування на тлі геноциду українців», – пояснив незалежний OSINT-аналітик.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що влада Фінляндії затягує з екстрадицією до України російського терориста і воєнного злочинця Яна Пєтровского.

Читайте також:
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17