Фінляндські депутати готуються передати Україні заморожені активи РФ

ПОЛІТИКА
31 травня, 14:52
Фінляндські депутати готуються передати Україні заморожені активи РФ
Фото: Valtioneuvosto

Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.

Алар Каріс першим з європейських лідерів на вищому рівні дав дозвіл на передачу конфіскованих російських грошей уряду України. У Гельсинкі мають намір ухвалити подібний законопроєкт, передає з парламентських кулуарів Едускунти видання Uusi Suomi.

Згідно з естонською ініціативою, яку прагнуть наслідувати фінляндські депутати, «відчужувати й використовувати як компенсацію можна лише майно тих, чий зв'язок зі скоєнням протиправного діяння чи пособництва російській агресії встановлено»; тобто доведено достатньою мірою. Це стосується активних учасників геноцидної війни проти України — від рядового солдата до кремлівського бункерного діда.

«Маємо розуміти, що переказ заморожених російських коштів в Україну негайно слід запровадити у Фінляндії. Естонський закон для всіх нас показовий прецедент.  Це буде наперед випаленою компенсацію за скоєні росією злочини в Україні», — закликає парламентар Паулі Аалто-Сетяля.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як влада литовського міста Алітус відзвітувала про підтримку Кременчука. Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки.

Читайте також:
Війна
Британське національне агентство по боротьбі зі злочинністю хоче конфіскувати 1,1 млн британських фунтів стерлінгів ($1,4 млн) у Петра Авена
05 липня, 16:35
Війна
А доходи російських компаній впали на третину
03 липня, 10:28
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Світ
Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.
01 червня, 09:05
Економіка
Ресурсна федерація московії все ще набиває державний бюджет доходами від продажу вуглеводні. Проте це не триватиме вічно.
14 травня, 20:47