Німеччина знову стає головною зброярнею Європи

ЕКОНОМІКА
26.08.2023, 20:49
Німеччина знову стає головною зброярнею Європи
Фото: Google

Російсько-українська війна перейшла у нову фазу – ресурсне виснаження сторін, чим намагаються скористатися наші західні партнери.

Перш за все свої виробничі потужності з новою силою запустили німецькі зброярі, як от корпорація "Rheinmetall", які до 24 лютого 2022 року ледь жевріли, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Оборонна промисловість ФРН готова нарощувати випуск продукції, при цьому не обмежуючись українським ринком, де вже загартовуються у боях різні види військової техніки.

Прикметно, але згідно з щорічним звітом шведського аналітичного центру SIPRI, у 2022 році Україна стала третім у світі імпортером зброї, а Німеччина – п'ятим у світі експортером.

Виробництво німецької військової техніки та боєприпасів щомісяця тільки зростає, щоби задовольнити потреби як української, так і армій її західних партнерів: польську, литовську, фінляндську.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що російський режим остаточно і цілеспрямовано перевів економіку на "військові рейки".

Німеччина знову стає головною зброярнею Європи_1
Німеччина знову стає головною зброярнею Європи_3

Читайте також:
Економіка
Ці компанії зареєстровані на адресах масової реєстрації.
08 травня, 11:00
Опінії
Відразу обмовимося: нижче доведеться порівнювати недавнє минуле із теперішнім. В аналізі присутні різні статистичні основи для зіставлення.
28 квітня, 09:18
Економіка
Чиновництво держави-окупанта намагається показати, що у них «усе дуже добре». Курс рубля стабілізовано, кризи уникнено, санкції обійдено.
26 квітня, 08:20
Світ
Це відбувається на фоні заяв головнокомандувача армії Британії про те, що багатьом британцям потрібно буде служити в армії.
27 січня, 19:19
Світ
Це відбувається на тлі рекордно низької народжуваності. Комуністичний режим звинувачує у всіх бідах коронавірусну пандемію і вплив Заходу.
19 січня, 07:19
Економіка
Кремлівський бункерний дід сповістив підданих про подолання безробіття. Ось тільки він забув вказати, яким чином це сталося в РФ.
25.12.2023, 19:07